LooP demiş ki:
burda kimse bişeyden anlamıyomu trade 71 lvl de çekilebilecek bol bol job activite yapmaya bakın çekilcek mallarda moblarda çıkıyo thieflerde trade gibi kaçakcılık yapıcak yazıyo tanıtım da yani thiefler de mal çekecek hunterlarda onlarınkini kaldıra bilecek :)

yöneticiler baya ii çalışıyo veya potansiyel bu

kardeş 71 lwl de kervan çekildiğine eminmisin

( ayrıca konuyu açan arkadaşa ben de katılıyorum bir türlü anlamamış adminler normal kervan çekmek istiyoruz mal alıp bir şehirden başka bir şehire götürmek istiyoruz yani kısaca bu malları nerden alacaz neye yükleyecez eşeği çıkarıyoruz ama gerisi yok ( görev de yapıyoruz örneğin bende görev yaparak 11 lwl job seviyesindeyim ) )

kardeşler sizin dersdinizi bende anlıom ve nasıl olcanı da biliom şimdi mesela ben 20 lwlim ve hunter olcam oldum işte nası kervan çekcem cevabını sölüom 20. job seviyesine gelin ama hiç normal lwlinizi atlatmaın sora terfi diin 1. rütbe olacaksınız yani kısaca job seviyesi ile kendi lwlinizi eşiltlein (30 lwlim 30. job olcak gbi ) sora terfi diin 1 lwl atlaın sora (normal lwlinizi ) sora 1 de jobu atlaın gene terfi diin 2. rütbe olacaksınız işte 2. rütbede jangan veya con. ledeki tüccara gidi ve hedef tic başla diin yani mod doru bol bol activite yapmak gerekioki job lwli atlasın :dance:

-Öcelikle job görevleri yaparak 71 lvl olacaksın.
-71 lvlde açılan Hedef Ticareti için kullanılan ulaşım aracını aktif ediceksin. 1 lvlde açılanda dikkat edersen Meslek etkinliği için kullanılır yazıyor yani sadece görevler için. 71 lvlde açılan ise Hedef ticareti için yani bi yerden mal alıp başka bi yere taşımak için kullanılıyor.
-71 lvl olup Caravan Bugle'i açtıktan sonra Tüccara gidip hedef ticarete başla diyeceksin ve mal alıp taşıyacaksın.

71 lvle kadar nasıl kasarsın bilemem aylar sürebilir :/

Yukarı Alt