Arkadaşlar yoğun iş temposu evde yalnız olmanın verdiği sorumluluk vs vs çok işlerim çıkıyor ve artık online olamayacağım hatta siteye bir daha gelemeyeceğim. Hepiniz kendinize iyi bakın , hoşçakalın.
All hail megatron hatta
:byes:

Windy

[GM]Polgara demiş ki:
Arkadaşlar yoğun iş temposu evde yalnız olmanın verdiği sorumluluk vs vs çok işlerim çıkıyor ve artık online olamayacağım hatta siteye bir daha gelemeyeceğim. Hepiniz kendinize iyi bakın , hoşçakalın.
All hail megatron hatta
:byes:
sıkıntı yok, benimle konuşmak istediğinde 1 tık ötendeyim :muck: :kalp:

Toprak olmadı ama ya,nereye böyle? '' Where are you baby? '' Beni sevmesende hayatında başarılar dilerim.:twisted:

Advance

neler oluyor ya önce rütben gitti sonra forumdan ayrılıyosun biz sensiz ne yapacağız :cry:

Mojito

pek fazla konuşmuşluğum olmadı ama sizin gibi insanı burda görmemek üzücü oldu hayatında başarılar dilerim.İnşallah mutlu olursun

İçim burkuldu bir an be :?

Reel hayatında başarılar, gönül isterki senin gibiler bu siteye yardımcı olmayı hiç bırakmasın.

Hoşçakal bro ^^ Kendine iyi bak. ^^ Burada kimseyi çok iyi tanımam ama geldiğimden beri sende bir sıcaklık görmüştüm. Umarım bir daha yolun düşer. :byes:

[GM]Polgara demiş ki:
Advance demiş ki:
neler oluyor ya önce rütben gitti sonra forumdan ayrılıyosun biz sensiz ne yapacağız :cry:
Beni bu sitede kimse sevmiyormuş ki o da nerden çıktı hacım :think:
Muhaha! Mazeretin bu ise burda kalmaya devam etmelisin.Bir insan sevmediği kişi ile neden konuşsun ki,neden tartışsın ki.Buradaki herkes ''benim görüşümce'' seni seviyor.

El Verano demiş ki:
[GM]Polgara demiş ki:
Advance demiş ki:
Beni bu sitede kimse sevmiyormuş ki o da nerden çıktı hacım :think:
Muhaha! Mazeretin bu ise burda kalmaya devam etmelisin.Bir insan sevmediği kişi ile neden konuşsun ki,neden tartışsın ki.Buradaki herkes ''benim görüşümce'' seni seviyor.
Önemli olan üyelerin düşündüğü değil de ... :sfff:
1 kişinin öyle düşünmesi yeter babında :wink1:

Yukarı Alt