Anlatım: Jakesully

Kendinden Yüksek Level Pet Çıkarma Bugu

Petimiz kaç levelde ise (örneğin 90), petimiz ile aynı veya ondan daha yüksek level bir player buluyoruz (örneğin 90Lv pet için, 90Lv+ bir player bulun). Cave'e gidiyoruz. Petimizi 90Lv+ olan charımıza veriyoruz. 90Lv+ charımız ile cavedeki büyük taşın (2 pet çıkarma bugunun yapıldığı yer) oraya gidiyoruz. Taş ile duvarın arasında boşluğun içine olabildiğince ilerliyoruz ve peti summon yapıyoruz. Şimdi DC yiyeceksiniz. Oyuna girip, hiç birşey yapmadan peti düşük level charımıza veriyoruz. Düşük level charımız ile caveden çıkıyoruz veya return çekiyoruz. Petimiz spawn olmuştur. Güle güle kullanın :)

67 lvl çara 100 lvl kurt vererek 76 lvl moblarda kastırdım çokta iyi kastı...işe yarıyor bugu ben janganda yaptım..bu işi normal sroda yaptım...

Önemli olan maddede(bugün başıma geldi.) Karşı tarafta pet varsa ve aynısını yapınca pet size tek olarak geliyor fakat caveden çıkınca (yüksek lvlin kendi peti) kapalı ve ( bug'la çıkarttığımız kendi petimiz) petimiz bizde açık oluyor. Bug'a yardım eden yüksek lvllerin dikkatine.

anlatım bozukluğu var konuda bilmiyen adam var mesela ben cave diyorsun hangi cave janganmı downhang mı ? hangi taşı diyorsun? içeride mi dışarıdamı ? düşük lvl char cave giremez 50 lvl altı ise bunların cevaplarını yazarsan sevinirim.

Bek açık anlatılmamış ben mesela obüyük taşı anlamadım hangi taş ?? Biraz daha açık ve anlaşılır olsa Çok iyi olur.

way bugla yapılıyor öle mi bilmiyodum ben oyunun özelliği sanıyordum :D

Private Server'ların hiçbirinde şuan itibariyle jangan cave çalışmamaktadır.
ps. isroda yapılan bug'la alakası yoktur (jangandaki taşta oluyor bu)
ps2. bunu yapabilmeniz için dowhang cave'e girdikten sonra genellikle sağ taraftaki taşın en sağına sıkışmanız gerekiyor.
ps3. bug'ı yapan arkadaş'ta pet yanıp sönüyor ancak aktif durumda değil. peti alacak charın'da cave'de olması gerekiyor yoksa direk çıkarsanız pet aktif hale gelir ve siz 2 pet çıkarmış olursunuz.

Yukarı Alt