Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Kendi kimdir bu abla tv'de evcilik oyununda gördüm abla müthiş makara deli cici ve arabasını gördüm koptum awwwww :starving: :kalp: :buddha:

hatunda bu Kendi beatiful :twisted: :muck:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.

Son düzenleme:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
siyah taytını gördün mü yanları açık off o nasıl tayt bacakları ve kalçaları çok sıkı ablanın bol pilates yapıyor bu banko :P

Abi kız piyasaya cıkalı 2 yıl oluyor :mrgreen: Saga sola takılarak,vitrinlere bakınarak geciyor günler aval aval dolanarak diye sarkısıda var bunun =) Kendi-Salla :dance: :dance: makara:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bro hatun zengin kızı bu bir gerçek biz fakirler bunu algılayamıyoruz babası annesi cicimen kızlarını cici şekilde yetiştirmişler bu bağlamda anormal birşey yok benimde param olsa bende range rover alırım ve bu şekilde boyatırdım ama hatunu izleseniz böyle cimcimen bir kız ama deli makara ve içten.

kızın şarkıları fazla şizofrenik :lol: bence sarkıcı olmaya ugrasıcagına mankenlıkte karıyer yapsaymıs hep adam gibi giydirirler en azından :mrgreen: :dance:

Takımı
Galatasaray
extraloob demiş ki:
siyah taytını gördün mü yanları açık off o nasıl tayt bacakları ve kalçaları çok sıkı ablanın bol pilates yapıyor bu banko :P
o kesik yerler olmasa daha iyi olacak ama :P bu hatun iyi , hoş fakat kullanıyor gibi.yakında yiğit çakar buna dayanamaz :lol:

extraloob demiş ki:
Kendi kimdir bu abla tv'de evcilik oyununda gördüm abla müthiş makara deli cici ve arabasını gördüm koptum awwwww :starving: :kalp: :buddha:

hatunda bu Kendi beatiful :twisted: :muck:

- Resim Silinmiş.

arkadaki kamyonu kes :lol:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Belarj demiş ki:
kızın şarkıları fazla şizofrenik :lol: bence sarkıcı olmaya ugrasıcagına mankenlıkte karıyer yapsaymıs hep adam gibi giydirirler en azından :mrgreen: :dance:
şarkısını kim ne yapsın bize önemli olan 'Kendi'si

Replay demiş ki:
Belarj demiş ki:
şarkısını kim ne yapsın bize önemli olan 'Kendi'si
:P

Yukarı Alt