merhaba arkadaşlar. size insanların nasıl dolandırıldığını ve korunma yollarını anlatmaya çalışacağım.

PARTİ YOLUYLA KANDIRMA

oyunda size bir parti teklifi geldiğinde çıkan pancerenin birinci kutusunda 'exp auta share ( expleri paylaş )' yada 'exp distribution ( expleri paylaşma )' yazar. buraya kadar herşey normal. gelelim ikinci kutuya... orada da genelde 'ıtem distribution (itemleri paylaşma) yazar. ama bazı uyanıklar size 'item auto share ( itemleri paylaş )' yazan parti istekleri gönderebilirler. tam olarak nasıl yapıldığını bilmiyorum, ama bu şekilde hırsızlık yapıyorlar.

bu şekilde yapılan hırsızlıklar alanında en tecrübeli olan arkadaş bir türk. oyundaki adı texas ve bir arkadaş grubu var. (hırsız grubu diyelim)

DEĞİŞ - TOKUŞ YÖNTEMİ İLE KANDIRMA

o malı koyar, siz parayı koyarsınız, siz confirm tuşuna basarsınız, o el çabukluğuyla itemi geri alıp confirm tuşuna basar. approveye basmadan önce dikkatli bakmazsanız paracıklarınız uçaar gide.

bu alanda en kıdemli türk arkadaşlarımız _TR_HUNTER_TR ve solucan. solucanın bir özelliği kazıkladığı arkadaşlara 'almanca' küfür etmesi.

KERVANA ÇIK ABİ!! İSTERSEN 3 YILDIZLI ÇIK BEN 50 LEVELİM SENİ KORURUM!! YÖNTEMİ İLE KANDIRMA

bu tamamen salakları kandırmaya yönelik bir eylemdir. ona güvenip 3 yıldızlı kervana çıkarsınız, ancak adam yarı yola gelmeden thief giysilerini çeker, malınızı alır ve gider. insaflıysa gitmeden önce sizi resler ki, peşinden kovalayın adamda eğlensin diye.

Ulucay demiş ki:
merhaba arkadaşlar. size insanların nasıl dolandırıldığını ve korunma yollarını anlatmaya çalışacağım.
DEĞİŞ - TOKUŞ YÖNTEMİ İLE KANDIRMA

o malı koyar, siz parayı koyarsınız, siz confirm tuşuna basarsınız, o el çabukluğuyla itemi geri alıp confirm tuşuna basar. approveye basmadan önce dikkatli bakmazsanız paracıklarınız uçaar gide.

bu alanda en kıdemli türk arkadaşlarımız _TR_HUNTER_TR ve solucan. solucanın bir özelliği kazıkladığı arkadaşlara 'almanca' küfür etmesi.
bu olay bi kere olmustu aynı server deılız galıba ama bızım serverdada Tr_hunter_Tr wardı o yapmıstı 1m ye 20 lvl sos alcam dedi bende heyecenlandımm hemen hemen bastım gitti sos. ama bidaha hiç olay olmadı yapmaya kalkanlar war aama hala

A

Anonymous

Guest
bende bieşy anlatıyosun sandım!!!

ama oyunun acemileri için yararlı bilgiler olabilir!!!

party paylaşıma açma kapama yöntemi ise basit! Party den çıkın! P harfine basın açılan konsolda SET e basın! eger yukardaki seçenekler işaretliyse paylaşım açıktır! Aşağıda ki seçenekler işaretliyse paylaşım yoktur!

Selametle...

son acıklaman artık gecersiz

yoldayken thieflik takamıyorsun :mrgreen:

Yukarı Alt