Mighty demiş ki:
45 sn sürüyor.Ama eger milleti uyus ediyim pc basıbda gülmekten geberiyim diyorsan xbow ya da dagger aç pvp de çok zevkli :))
bencede ben 67 xbow-dagger ım ile 90 lwl wizardları kesiyodum :lol: sinir oluyolardı :lol:

Arakci demiş ki:
comboya o kadar cok deger vermiyorsan 8/1 hybird wizard acmanı tavsiye ederim cogu full str cara tek atabiliyorsun pvplerde yan skill olarakta bard sec canavarlar hem sana saldırmıyor hemde mana pot sorunun olmuyor :wink1:

dostum bu nasıl bi anlayış ? :) chinese ırklarda hybird yapılandırma kazandırabilirsin çünkü chinese ırkta hem phy hem mag attack vardır.fakat eu'da dıkkat edersen str isen silahında sadece phy attack power int isen yanlızca mag attack power bulunur.dogal olarak euda hybird tanımlaması çok yanlış.nerden biliosun dersen ilk eu cıktıgında 8/1 hybird xbow kasmıştım 56 lvl oldugumda manyanga attıgım dmg 4,5 critti (:

Wizard zevkli chardır. Ama pvpde madara olma ihtimalin çok yüksek. Bence Eu charlar arasında Rogue-Cleric pvpde en zevkli olan chardır. Hem str'sin. Hem de elinde güzel bi dagger var ise wizarda yakın hatta crit ile daha fazla bile vurabilirsin. Benim rogue charım var ve 1 vs 1 pvplerde kendi lvlimdeki hiç bir chara yenilmedim bugüne kadar. Ama dersen ben sağlam char isterim...Tabi ki Warrior-Cleric.

Benim kanaatim Eu çarların hiçbiri güzel değildir :D :D
PS: Rogue / Bard hariç onun da kasılması güzel...

Chinese Bowman aç derim,biraz fazla uğraşırsın ama meyvesinide yersin...

Josephine demiş ki:
Benim kanaatim Eu çarların hiçbiri güzel değildir :D :D
PS: Rogue / Bard hariç onun da kasılması güzel...

Chinese Bowman aç derim,biraz fazla uğraşırsın ama meyvesinide yersin...
Chinese charlar SilkRoad'un en zevkli charlarıdır bence. LEGEND IV ile bow charlar sahiden coştu. :mrgreen: Europe charlarda yeni skill yok. Europe charların saltanatı yavaş yavaş bitiyor. Arkadaşın dediği gibi bence de europe ile uğraşma aç bi chinese SilkRoad'un zevkine var. Çünkü herşey tek atmak değil. :wink1:

punkemo demiş ki:
merhaba arkadaşlar avrupa çarların kasması ve savaşması en zevkli çarı hangisi ??

benim fikrimi sorarsanız çok kararsızım
wizard ama neden alttaki yazıyıoku
şimdi biz üç arkadaş glavie (60 lwl) bi wizard (64lwl) ve ben ( 61 lwl bladeim ) kasılıyoduk wizard pot bitti dedi ve towna doğru yola koyuldu bizde pvp yapmaya başladık ama bir görseniz kombolar critler havalarda uçuşuyor daha sonra bizi 2 saatir görünmez olup arkadan izliyen wizard bastı life'ı bi meteor indirdi ikimizde yerdeyiz bütün gün süren pvp yi bir meteorda bitirdi wizard
Bende o günden beri 4ever wizard diyorum :D

Wizard Bence Kasmada ve Savaşmada O kadar İyi Değil Pt Arkası Canavlara Çok Vurur O Başka Pvpde Anca Boşbulduğunu öldürür die Düşünüyorum...

Pek deneme şansım olmadı ama XBow/Bard seri ve eğlenceli diye duydum, wizard da iyidir ama çok çabuk yatar, XBow crossbow extreme skiliyle hem yüksek vuruşlar yapabiliyor hem de str olması itibariyle intlere göre daha avantajlı duruyor.

bence nüker çok saglma çar çinin en saglam çRI beyler awrupanın en saglam çarı bence cross bow çünkü cancı yatmıor bi türli adamı deli ediyo xbowda hangi sikileri kullancaz bi söliyen olur mu 16lvl war 5k sp yaptım ama sıkıntıdan sikil bastım cleric we rowue ye bastım dogrumu acaba başka han gi sikile basım iyi bilen biri sölesin plz

bak bir kere zevkli olsun istiyosan 2h açma tmm sağlam char ama skilli az olunca bizim birinci kriterimiz olan zevk kayboluyor 20 de 3 vuruş skilli oluyor ondan sora 100 lwle kadar yalnızca 4 kill açılıyor onlarda 20 lwl arayla diğer warrior charlarıda aynı wizard desem pvp zevki yok ortada 5 lwl yukarısına tek atıp 5 lwl aşağısından tek yiyor :D

Herkez asıl sorudan çıkmış ben sade bi cvp vereceğim Kasması diorsan Wizz charı açıcaksın abicim ks nin kralını atarsın haa savaşmak diorsan bak orda ya Rogue açıcan milleti crit manyağı yapıcan yada warrior aç dalga geç heriflerle :D bi bufflar var hem arkadaşına hem sana yararlı ama diosanki tam ortası nedir bence rogue çünkü kasarkende az vurmuor pvpdede fena sayılmaz oynamasını bilmen yeterli :wink1:

Poker Face

Bilgiliyim
Bence warrior 40tan sonrasına bakıcaksın öncesi sıkıcı gelebilir.
Bnde var çok memnunum.

Yukarı Alt