Arkadaşlar sbotta sorunum var.Bu sorun şu: Bot ölünce veya potu vs bitince return cekiyor.Bazen herşeyi eksiksiz yapıp kasma yerine gidiyor.Bazende satmasını istediğin itemleri felan satmıyor npc lere ugruyor ama satmıyor yada storageye felan koymuyor itemler ve script yaptıgım halde kasma yerine gitmiyor.Potcuda kalıyor.Bi diğer sorun şu: yolda script yaparken geçmediğim bi dağ tepe gibi bi yere takılıyor.Ve öylece orda kalıyor.Bu sorunu nası çözebilirim. :starving: :buddha: .Herşeyi tam ve eksiksiz yaptıgımdan eminim ama bu sorunlar var anlamadım ya :cry:

JbS

rank8
1:son sürüm sbot kullan
2:ayarlarını save yaptıgından eminmisin
3:scripti iyi yapman gerek cok uzak olmasın

baska nasıl cözülebilir bilmiyorum

1. 1.14 u kullanıyorum.1.14b yi indiricem birazdan
2.Ayarları ssave yaptıgımdan eminim...
3.Semerkanddan onglara gidiyor.

arkadaşım scrip i retrun çektikten sonra doğduğun yerden itibaren yap birde dağlı taşlı yollatdan gitme scribi hazırlarken.

desperadoxx demiş ki:
arkadaşım scrip i retrun çektikten sonra doğduğun yerden itibaren yap birde dağlı taşlı yollatdan gitme scribi hazırlarken.
:thumbsup:
Scripti yaparken bot gibi aralıkla durarak gideceksin.Kasma yerine gelip kaydettikten sonra yaptığın scripti seçeceksin.Ondan sonra Scripti seçtiğin yerin üstünde Use Script Coordinatı seçeceksin.en son olarak Radiusu ayarla ve Save settings yap.Potların türlerine bak.Hepsi tamsa ayarlarının gitmemesi için bir engel yok :) anlamadıysan söle bi resimle gösterem.

Yukarı Alt