Server
Flora
Takımı
Galatasaray

[size=10pt]Şu sıralarda devam eden Samsung Unpacked Berlin etkinliğinde yeni modeli Galaxy Note 2 tanıtıldı.[/size]

Düzenlenecek etkinlikte Samsung'un yeni Note modelini tanıtacağı biliniyordu. Ancak kimileri için hüsran olurken kimileri ise sunulan yeni ve geliştirilmiş donanımlardan son derece memnun. Ekran teknolojisinin değiştirileceği söylentileri dolaşmaya başladığında tüm Note kullanıcılarının ağzının suyu aktı diyebiliriz. Yeni teknoloji ile üretilmiş ve esnek bir yapısı bulunan Flexible modellerinin yeni Galaxy Note 2 modelinde kullanılabileceği söyleniyordu. Ancak az önce yapılan tanıtımda yine önceki modellerde olduğu gibi Super Amoled HD ekran ile geleceği kesinleşti. Bu haber kullanıcıları pek tatmin etmese de 2GB bellek ve 4 çekirdekli yeni nesil işlemci bulunması bir nebze olsun bunu telafi etmiş görünüyor. Bir diğer geliştirme ise bataryada yapılmış 2500o olan önceki batarya 3100 mah olarak arttırılmış kapasite ile yeni modelde bulunuyor. Diğer ise aşağıdaki listeden öğrenebilirsiniz;

Galaxy Note 2 Özellikleri
5.55 inç HD Super AMOLED ekran
1.6ghz quad core işlemci
2gb ram
android 4.1 jelly bean işletim sistemi
3100mha batarya
4g desteği, NFC, Bluetooth 4.0,
16-32-64gb depolama kapasitesi seçenekleri

Yapılan açıklamada yeni Galaxy Note 2 Ekim ayından itibaren operatörler aracılığı ile satışa sunulacak.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Güzel bir fiyatla türkiyeye gelirse yeni telefonum olacak kendileri :starving:

Takımı
Galatasaray
'paralel ithalat'ın ne olduğunu bilmiyorum ama S2 + 700TL güzel bir fiyatmış gerçekten, öyle bir şansım olsa ben de s2'mi ve üstüne 700TL veririm :)

bu ne hız 1. cıkalı ne kadar olduki :) ve tasarmda pek iyi değildi 1. de bunu gerçekten beğendim fazlada büyük değilse super bir telefon olumuştur bence

Yukarı Alt