uygun yerde paylaşım yapmayacaksanız neden bölüm açıyoruz sizlere ? Herkes Off Topic'i kullansın

buyur şimdi değiştir mesajını... :sfff:

Xanthos demiş ki:
uygun yerde paylaşım yapmayacaksanız neden bölüm açıyoruz sizlere ? Herkes Off Topic'i kullansın

buyur şimdi değiştir mesajını... :sfff:
"Gece gece güldürmek istedim" ifadesini kullanmış başlıkta. Bir gecelik off topic'te durup dikkat çekseydi sorun yaşanmazdı sanırım.

Xanthos demiş ki:
emir ve rica arasındaki farkı anlayamayacak kadar yaşlandın mı ? :))

üzgünüm mesajını anlayamadım.fakat o dedigin 2 şeyin farkını iyi görürüm.
buyur şimdi değiştir mesajını emir verme yerine geçiyor.
ve bu da haz etmedigim bir durum.

artistliğinizi kendinize saklayın arkadaşlar. Herkes yerini bilsin.Forum kurallarına uyun, ağzımızın tadı bozulmasın.

Haydin iyi eğlenceler.

seviye demek istiyorum öncelikle.kim ne artistlik yapmış anlayamadım.
kaldı ki bir global moderatörün bana "artist" yakıştırması yapmasını da begenmedim.
zira benim kişiligim hakkında en ufak bir bilgisi bile olmayan insanların bana saldırmasına anlam veremiyorum.

ayrıca editledigim mesajın benden izinsiz değiştirilmesini de hoş karşıladıgımı söyleyemeyecegim..
bana sorman gerekmez mi ?

Tarantella demiş ki:
seviye demek istiyorum öncelikle.kim ne artistlik yapmış anlayamadım.
kaldı ki bir global moderatörün bana "artist" yakıştırması yapmasını da begenmedim.
zira benim kişiligim hakkında en ufak bir bilgisi bile olmayan insanların bana saldırmasına anlam veremiyorum.
Tamam daha fazla uzatmasak,tadımızı kaçırmasak bence süper olur :sfff: :muck:

Bende bu tür konuların uzatıp tatlı canınızı sıkmanızı anlayamıyorum.

Off topicde durmasının ya da durmamasının bir önemi yoktur vede güzel paylaşım sağol.

Ben görevimi yaptığım zaman, bana posta koyar bir tavırla yapmasaydın gayet güzel olmaz mıydı ?
10-15 yaşındaki çocuklara diyoruz forumu düzenli kullanın diye siz böyle yaparsanız onlar ne yapsın?
Herkesin sizin gibi davrandığını bi düşünün ondan sonra yorum yapın.

Ben yazdıklarınızı gördüm.Kimse video bölümüne girmiyor diye Off Topic'i kullanabileceğinizi size kim söyledi? Nerede yazıyor ? Ben de uygun bölüme taşıdım.

Öptüm MetalMilita :muck:

Bu yüzden Xanthos gibi bir yöneticiye denk gelirseniz topiclerde, cevap verme seçeneklerinizden
"Teşekkürler" 'i kullanın ve forumun tadını çıkarın.

Xanthos ^^

Xanthos demiş ki:
Ben görevimi yaptığım zaman, bana posta koyar bir tavırla yapmasaydın gayet güzel olmaz mıydı ?
10-15 yaşındaki çocuklara diyoruz forumu düzenli kullanın diye siz böyle yaparsanız onlar ne yapsın?
Herkesin sizin gibi davrandığını bi düşünün ondan sonra yorum yapın.

Ben yazdıklarınızı gördüm.Kimse video bölümüne girmiyor diye Off Topic'i kullanabileceğinizi size kim söyledi? Nerede yazıyor ? Ben de uygun bölüme taşıdım.

Öptüm MetalMilita :muck:

mesajımı istedigin yöne çekebilme yetkin nerde yazıyor ?

Yukarı Alt