Takımı
Besiktas
Evet bakınız dövme günahtır fakat güsül veya abdest bozmaz

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Seçiniz...
Konu nerden nereye gelmiş adam dövme fiyatlarını sormuş dövme farzmıdır hocama kadar gelmiş :lol:

Takımı
Besiktas
Dövme fiyatları genelde makine açılışı 50 liradan başlar renk ve boyuta göre fiyat artar K.Atatürk imzalarını bedavaya yapan yerlerde vardır

Yalnız günah ile alakalı bişey demiyor.Sadece Peygamber Efendimiz hoş görmüyor yasaklamıştır diyor.

Orasıda doğru baslıktan bayağı uzaklaştı konu :mrgreen:

Melkor demiş ki:
En başta Zippy sen yaptır dövmeyi acıyormu acımıyormu ona göre talimat verirsin bize tedbirimizi alırız :P
Acı kısmı gerçek abi.Arkadaş kısmından deneyimlere göre.Adam daha ilk iğneyi soktuğunda durdurmuş.Yada ürkütmek için yalan atıyo bit yavrusu :mrgreen:

Edit:Yaptırıcam ama biraz daha bekliyim ben iyi bişey istiyorum pahalıya patlar :coffee:

ulan her açtığım konu ya tartışmaya kayıyor yada makara ya :/ hep özgür alın bunu burdan :/

ahahaha bizim milletimizde genetik bu :D :D

Bir kere nickini bence kalıcı dövme olarak yaptırma derim bir insan nick ini niye kalıcı dövme yaptırır ki? :mrgreen:

Birde düz yazı şeklinde Atatürk güzel görünür mü bilmiyorum imza yaptır bence gene de senin seçimin.

tenpanter demiş ki:
ahahaha bizim milletimizde genetik bu :D :D

Bir kere nickini bence kalıcı dövme olarak yaptırma derim bir insan nick ini niye kalıcı dövme yaptırır ki? :mrgreen:

Birde düz yazı şeklinde Atatürk güzel görünür mü bilmiyorum imza yaptır bence gene de senin seçimin.
Zevkler ve renkler tartışılmaz . K.ATATÜRK imzası yaptırcam zaten :wink1:
Wax Whine demiş ki:
Izmire git Atatürk imzası ücretsiz
:buddha:
Phantoso demiş ki:
K.atatürk imzasını sol koluma 1.5 2 sene önce 70 liraya yaptırmıştım.
Fiyatı önemli değil İmzasını yaptıcam zaten.

Yukarı Alt