Arkadaşlar biz jangan kalesine dalacaz gerekli olan eşyalar nedir kale için bilgilendirirseniz sevinirim :) şimdiden teşekkürler.

Silver platen for summoning manho 3tane al. (Manho adında bi yaratık çıkar ve düşmanlara saldırır)
Construction manual of command post 3tane al. (Geçici karargah kurmaya yarar ölünce dışarı atılmazsınız)
Flag of Defence (Defans bufları verir % oarak heal oranını arttırır)
Flag of Battle (Saldırı oranı arttırır.)
Ve repair Toollardan al. (Kulelerin canını iyileştirmek için.)
Bunları kale katibinden alabilirsin.

Kapıları daha kolay yıkabilmek için 9-10tane Koçbaşıda yapılabilir ama geç kaldınız bugün yetişmez.

Bu arada benmde merak ettiğim bişey var, savasta koçbaşı kullanabilen oldumu veya nasıl kullanmıldığını çözebilen?

VaLe

.
Kale savaşı esnasında kale kapılarını açıp kapatmaya yarayan şey hangisi nasıl açılır kapatılır ?

VaLe

.
valla öyle bi npc yok nasıl açıp kapanıyor bu kapılar ?

Takımı
Besiktas
Silver platen for summoning manho 3tane al. (Manho adında bi yaratık çıkar ve düşmanlara saldırır)
Construction manual of command post 3tane al. (Geçici karargah kurmaya yarar ölünce dışarı atılmazsınız)
Flag of Defence (Defans bufları verir % oarak heal oranını arttırır)
Flag of Battle (Saldırı oranı arttırır.)
Ve repair Toollardan al. (Kulelerin canını iyileştirmek için.)
Bunları kale katibinden alabilirsin.

Kapıları daha kolay yıkabilmek için 9-10tane Koçbaşıda yapılabilir ama geç kaldınız bugün yetişmez.

Bu arada benmde merak ettiğim bişey var, savasta koçbaşı kullanabilen oldumu veya nasıl kullanmıldığını çözebilen?
Ben koçbaşını isro'da kale savaşı ilk başladığı zamanlar görmüştüm sonrada karşıma hiç çıkmadı

VaLe

.
koçbaşı kullananı gördüm ama mancnık hiç oyunda görmedim görürüz belki :coffee:

Ben koçbaşını isro'da kale savaşı ilk başladığı zamanlar görmüştüm sonrada karşıma hiç çıkmadı
Koçbaşını sorunsuz kullandım ama mancınığı çalıştıramadım. Koçbaşının 500k canı vardı kapılara iyi vuruyordu. Mancınıkla kuleyi hedef alıp vuramadım bir türlü.

Yukarı Alt