Kahraman Hakkında

1. Nasıl kahramanlar işe alınır?
Faaliyet göstermeyen kahramanları işe almak için bir amfi tiyatro inşa et. Seviyesi ne kadar yüksek olursa o kadar daha fazla kahraman işe alınmak için görünür. Eylemsiz kahraman listesi sürekli yenileniyor. Aynı zamanda listeyi 1 işe alım tebliği tüketen Yenile butonuna basarakta manuel olarak yapabilirsiniz.

2. Amfi tiyatrodan iyi bir kahraman almak istiyorum fakat özelliklerinin anlamlarını bilmiyorum!
Bir kahraman egemenlik, cesaret, savuşturma ve potensiyel gibi ilgi göstermeniz gereken bazı önemli temel özelliklere sahiptirler. Egemenlik ne kadar yüksek olursa bir kahraman o kadar daha fazla asker yönetebilir, ve sikke ve kaynak üretim oranını arttırır. Yüksek cesaret, Yüksek birlik saldırı yeteneği. Yüksek savuşturma, Yüksek birlik savunma yeteneği.

3. Nasıl işe alınmış bir kahramanı konsül olarak atarız? Konsül atamanın herhangi bir iyiliği varmıdır?
Sağ alt köşede kahraman paneline tıklayın ve bir kahraman seçin. Konsül ata butonuna tıklayın. Eğer onu işten çıkarmak istiyorsanız, işten çıkar butonuna basın. Amfi tiyatroda da bir kahraman atayabilirsiniz. Kahraman arayüzüne girmek için kahraman listem ve esaslarıma tıklayın. Bir kahramanı konsül atamak kaynak üretimi ve savaş performansına faydalıdır.

4. Atanmamış özellik noktaları (AÖN) nedir? Nasıl daha fazla alınır?
AÖN bir kahramanın yeteneğini arttırmak için belirli özelliklerin atanmasıdır. Kahraman her bir yüksek seviyeye katılmak için 3 AÖN alır.

5. Potensiyelin kullanımı nedir? Nasıl kahramanları yüksek potensiyelli alırım?
Potensiyel özel bir özelliktir ve kahramanın her on lu seviyesine atanmamış özellik noktası (AÖN) eklenecek olan potensiyel noktası değeri 3 ila 8 arasındadır. Amfi tiyatrodaki faaliyet göstermeyen kahramanlar potensiyel noktalarına sahip değillerdir. Öğe alışveriş merkezi > Sandık ta mevcut olan İşe alma paketinden yüksek Potensiyel noktalı kahramanlar elde edebilirsiniz.

6. İşe alma paketi satın aldıktan sonra benim yüksek potensiyelli kahramanım nereye gider?
Satın almayı gerçekleştirdikten sonra kahramanınız anında amfi tiyatroya gider. Kahramanı bulmak için kahraman listem ve esaslarıma tıklayın. Onu aynı zamanda sağ alt köşedeki Kahraman panelindede bulabilirsiniz.

7. Nasıl tecrübe edinilir? Kahramanımın güncellenebileceği en yüksek seviye hangisidir?
Kahramanınız konsül görevi süresince ve savaşlardan tecrübe ediniz. Kahramanın tecrübesi istenilen değere ulaştığında, kahramanınızı yukarı seviyeye güncellemek için güncelle butonuna basın. Pers savaşları, Galya savaşları ve Anabasis Alexandri uygulamak için artı ikonuna basın ve kahramanınız bu kitaplardan savaş taktiklerini öğrenecektir. Bu kitaplar öğe alışveriş merkezindende satın alınabilir. Kahramanın güncellenebileceği en yüksek seviye Lv 255 tir.

Yukarı Alt