Rocky Balboa

Bilgiliyim
2008 yılında çekildiği iddia edilen bu görüntülerde, Kabe'de yapılan tavaf sırasında gökyüzünden bir cisim hızla Kabe'nin üzerine doğru iniyor ve okunan dualar eşliğinde gökyüzünde dolanmaya başlıyor. Bir süre sonra ise Kabe'nin üzerinde sabit olarak kalıyor. O cismi gören bir Müslüman telaşlı gözlerle etrafı arıyor...

http://video.mynet.com/habervideo/Kabe-nin-uzerindeki-bu-seyler-de-ne/949680

Takımı
Galatasaray
Kabe dedin de benim patronun bir sözü geldi aklıma ;

''Kabe'yi kim yapmış oğlum ? yok neymiş önceden hasarlıymış ta restore ederken malzeme yetmemiş de şekli böyle kalmış.ulan etrafında 3 kere dönünce ne oluyor ? 5 kere dönünce ne oluyor ?''

Nina Ricci demiş ki:

''Kabe'yi kim yapmış oğlum ? yok neymiş önceden hasarlıymış ta restore ederken malzeme yetmemiş de şekli böyle kalmış.ulan etrafında 3 kere dönünce ne oluyor ? 5 kere dönünce ne oluyor ?''
Eğer Patronunun Bu Sözü Üzerine Ona Küfretmediysen , Senden de Birşey Beklememek Gerekir . sin:

Takımı
Galatasaray
Bejiktajjj demiş ki:
Nina Ricci demiş ki:

Eğer Patronunun Bu Sözü Üzerine Ona Küfretmediysen , Senden de Birşey Beklememek Gerekir . sin:
herkesin inancı kendinedir.

Yukarı Alt