beyler herkes dikkat etsin silahlarin criticali 1 dusmustur we phy leride %2 dusmustur Crying or Very sad kendi 2 silahimdada bboledir ayrica cogu arkadasimda aynisini soluyo bu adamlar ne yapmaya calisiyo bilmiorm ama mahfettiler oyunu Evil or Very Mad

nasi ss koymami bekliyosun 10 critical yazio eski ss lermn hepsi gitti farkettiyseniz avrupayi yuklerken eskisini siliyo we screanshot klasorunude siliyo doal olarak ama eskiden 11 criticaldi phy attackinda %61 di suanda 10 critical we %59 phy yalan soleycek diilim heralde neden bole bisi yapiyim Confused ayrica bakin sizinkilernde ole oldugundan eminim

ula nası iştir o ebeme atlandı crıt 14 glavi yapana kadar nolcek şimdi oo

ben pot basmakda sorun yalıyorum tek sıkıntım o bence oyun güzel oldu ilk girdigimde çirkin demiştim ama 14 lw de 2100 vurunca keyfim yerine geldi fire nuke berserker mod birleşimi 14 lwde 2100 vurdu azım acık kaldı 1k vuruyo berserker olmadan 16 lw

benım hem vladenın crıt4 e dusmus hemde shıeldın br 15 e nsl olacak bu ya oyunnun cızgı fılımden farkı yok

ya arkadaşlar saçmalıyorsunuz bikaç sefer daha böyle olmuştu sonra eski haline getirdiler bütün statları merak etmeyin böyle kalmayacak itemleriniz

ewt beylr taklamakan acıldıındada böle bi kaç gün lag oolmuştu sonra düzelttilerBU ARADA OYUNDAYIM 7 SAAT YÜKLEMEDEN SONRA :mrgreen: :mrgreen:

Benim de br19 olan shield br18 olmuş, kılıcın criti de 1 puan düşmüş 6 kez crit stone bastım ancak o 1 puanı geri alabildim ya düştü ya da fail bir de pre var!!! olmasa herhalde - ye düşecek!!!

butun beklentilerim suya dustu rezillik böle bişey olamaz
oyun tamm yenı charlar europ charlarına göre tasarlanmıs yenılıkler ıcerio
bızım charlar o charlar karsısında nooob kere nooob oluyo
insa bastan bıdaha okadar kasmak ıstemıo bize göre 9 dg bile
yok o yuzde f.u.c.k gaymax

Allah Allah arkadaşlar baya abarttınız , böyle büyük updatelerde her zaman çeşitli buglar oluşur.Bu da bu update ile oluşan buglardan birisi sadece.Yakında düzeltilir ,nasıl olsa.Hem herkesin silahında kalkanında düşüş oldu şartlar eşit yani Cool

AsK_MiLiTaNi demiş ki:
butun beklentilerim suya dustu rezillik böle bişey olamaz
oyun tamm yenı charlar europ charlarına göre tasarlanmıs yenılıkler ıcerio
bızım charlar o charlar karsısında nooob kere nooob oluyo
insa bastan bıdaha okadar kasmak ıstemıo bize göre 9 dg bile
yok o yuzde f.u.c.k gaymax

bunu bilmen gerek.
artık chineese çok ezik.
bowman olup bi 53 k crit çakayım da görün siz :))
dün lvl 23 idim.
dw ye gittim geyigine.
2 atışta lvl 27 earth ghostları aldım millet başımdan ayrılmadı.

A

Anonymous

Guest
yaw atıyorum stala itemi 10 k dan koyuyosun item satılıyo sana 9 k para veriyo

Yukarı Alt