Joymax aşırı sıcak nedeniyle artık yazım hatası yapmaya başladı işte kanıtı :P :lol: :
- Resim Silinmiş.
Belki fark etmeyen kişiler vardır diye paylaşmak istedim :beer:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
silkroad oynamaya başladığımdan beri şunu öğrendim, asyalılar ingilizce konuşmasını ve yazmasını bilmiyorlar, öğrenselerde bünyeleri kabul etmiyor ki böyle hatalar yapıyorlar, bu güne kadar en az 20 kere jm'in bu tarz hatalarını gördüm.

E0N

rank8
extraloob demiş ki:
silkroad oynamaya başladığımdan beri şunu öğrendim, asyalılar ingilizce konuşmasını ve yazmasını bilmiyorlar, öğrenselerde bünyeleri kabul etmiyor ki böyle hatalar yapıyorlar, bu güne kadar en az 20 kere jm'in bu tarz hatalarını gördüm.
okan abi çok haklısın :) hatta oyunda Glavie olarak geçen silah stall network te glaive olarak geçior :D Captain Ivy değilde Captin Ivy birçok örneği var bunları düzeltmek o kadarda zor olmaması gerek :D

Bana küfreder gözlerin , dudakların yardım yalvarı
blue_as demiş ki:
hatasız kul olmaz :D :D
Ne lafmış yahu 3-4 kısı yazmıs bıle sımdıden

Aklıma geldi bir ara internette yayıldı
6s nin sarbi fotografı tarih yazmıstı sımdı adını bıle yazamıyor diye :mrgreen:

Ps: Okan abide hatırlar ^^ ( Alıntı yapacakların dikkatine ) :mrgreen:

Ps: Joymax Oyunu bırakmış artık silklerde bir hata varmı hiç ?

E0N_StyLe demiş ki:
extraloob demiş ki:
okan abi çok haklısın :) hatta oyunda Glavie olarak geçen silah stall network te glaive olarak geçior :D Captain Ivy değilde Captin Ivy birçok örneği var bunları düzeltmek o kadarda zor olmaması gerek :D
dişi captain'e captin deniyor galiba, emin değilim :mrgreen:

Yukarı Alt