arkadaşlar mesleğim dolayısıyla oyunu bırakmak zorunda kalmıştım tekrardan başlamaya karar verdim ve joymax'tan tekrar indirip başlamaya niyetliydim ama clienti açtığımda uptade yapması gibi fotoğrafta görüldüğü gibi hata veriyor ne yapmam gerekiyor ingilizce olarak destek ekibine mail gönderdim ama herhangi bir dönüş sağlanmadı ve problemi halen çözemedim yardımlarınızı bekliyorum iyi bayramlar
asdasdasd.png

Takımı
Galatasaray
Virüs veya diğer koruma yazılımlarını kapatıp tekrar deneyebilirsin.

Alternatif olarak firewall, vs gibi programlarin da ayarlarina bir goz at derim.

dostum bir tek windows defender var o da devre dışı zaten dep yap falan yazıyor onun ne olduğunu da bilmiyorum kaldı böyle hiçbir şekilde çözemedim problemi

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
dostum bir tek windows defender var o da devre dışı zaten dep yap falan yazıyor onun ne olduğunu da bilmiyorum kaldı böyle hiçbir şekilde çözemedim problemi
DEP: Bilgisayar sağ tık > özellikler > gelişmiş sistem ayarları > gelişmiş > performans > ayar > veri yürütme engellemesi
Screenshot_2.jpg

Yurt internetinden falan mı giriyorsun? Ayrıca dep için silkroad ve patcher exe varsa onlarıda seçip deneyebilir misin ?

Vay be kendi sro klasorunu upload edip cozum sunan bir adminimiz var ben de gecen muzik dosyalari istiycektim, kim ugrasir diyordum :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
böyle kalıyor :olucem:
Ben upload ettikten sonra tekrar güncelleme geldi , yenisini yükledim bunu bir dene belki bir kere girdikten sonra gelecek güncellemeleri yapabilirsin.

MEGA

Vay be kendi sro klasorunu upload edip cozum sunan bir adminimiz var ben de gecen muzik dosyalari istiycektim, kim ugrasir diyordum :D
Adamın sorunu bayadır çözülmüyor tek mantıklı yöntem bu gibi geldi :lolmuch:

Yukarı Alt