Joymax vs Privateler
Joymaxtan açıklama gelmiş bütün gücümüzle saldıracağız. Ülkenin en ileri gelen hekırlarını topluyorlar

Takımı
Galatasaray
Haftasonu sebebiyle birçok sayfanın kapanma işlemi askıya alınmış olmalı pazartesiden itibaren bir çok silkroad sayfası kapatılacaktır muhtemelen,kapatılmasını engellemek istiyorsanız sayfanızı yayından kaldırmanızı öneririm.Bir kere şikayet yediğinizde telif atan kişi şikayeti kaldırana kadar açılmıyor ki bu da imkansız gözüküyor.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Haftasonu sebebiyle birçok sayfanın kapanma işlemi askıya alınmış olmalı pazartesiden itibaren bir çok silkroad sayfası kapatılacaktır muhtemelen,kapatılmasını engellemek istiyorsanız sayfanızı yayından kaldırmanızı öneririm.Bir kere şikayet yediğinizde telif atan kişi şikayeti kaldırana kadar açılmıyor ki bu da imkansız gözüküyor.
Adam zaten hepsine telif atmıştır çoktan , pek kaçış yolu yok.
İşin garibi savunma da yapamıyorsan facebook'a , nasıl ikna oldularsa artık...

Delidoktor

CalypsOo
zamanlaması aklımı kurcaladı neden şimdi? bunun üzerinde dursakta dışarıya kapalı bir firma bu soru kenrada kalacak merakımı gideremicem

Keşke böyle bir şey yaparken planlarını da anlatsalar. Bizde kendimizi düzelteceğiz 130 cap (bilmiyorum 130 oldu mu salladım) serverin level limitini 90 a indirip yeni server açmayacağız gibisinden duyurular falan yapsalar hani.
Oyun her ne kadar günümüz rpglerine göre eskimiş kalsa da, eminim ki eu gelmeden önce halinde bir official server açılsa private serverlerle uğraşmasına gerek bile kalmaz kendiliğinden batarlar zaten...

Ben eşitliliği severim 90 olsun Avrupalı olsun. Ne kadar çok build o kadar stratejik düşünce.
Bunun yanı sıra Silkroad K-2 3D motoru ile şuan piyasadaki bütün MMPORG ları patates gibi haşlıyor çıtır çıtır böyle Mc Donald's'taki gibi.
Oyuncusu inaktif olduğu için grafikleri hard modda ön plana çıkamıyor.

Ben eşitliliği severim 90 olsun Avrupalı olsun. Ne kadar çok build o kadar stratejik düşünce.
Bunun yanı sıra Silkroad K-2 3D motoru ile şuan piyasadaki bütün MMPORG ları patates gibi haşlıyor çıtır çıtır böyle Mc Donald's'taki gibi.
Oyuncusu inaktif olduğu için grafikleri hard modda ön plana çıkamıyor.
Hocam party bufflar basıldığında. Chin olduğunu düşün sun +7 silah basıyorsun zerk basıyorsun. Vurduğun dmg 100 ::D:D Ne stratejisinden bahsediyorsun ki

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
iSro'da arkasında 1pt buff çarı olmadan pvp yapan veya fw giden var mı?

K0mpedan öyle düşünme 1'e 1 düşün, öyle düşünürsen hiç yeşillikler açmasın. Dünya tek mi renk kalsın. sadnessla1

Son düzenleme:
Yukarı Alt