Takımı
Galatasaray
biri senin 20 çar açtığın servera yapsa bunu hoşuna gider mi söyle

Kemalist Arkasından İzliyorum Onun yaptıklarını ya
biri senin 20 çar açtığın servera yapsa bunu hoşuna gider mi söyle
ilk baş yaptığında mısırlıyı tanımıyordum küfür edip duruyordum sonra hoşuma gitti kapatıp duruyorduk. sonra joymax bug report ettim
yani ciddi ciddi sw yi kapatıyordu kanıt altta -.- :D

Dear Valued Customer,
Greeting from Joymax Customer Support Team!

We are really sorry.
We fixd server problem.
Could you try again, please?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
ilk baş yaptığında mısırlıyı tanımıyordum küfür edip duruyordum sonra hoşuma gitti kapatıp duruyorduk. sonra joymax bug report ettim
yani ciddi ciddi sw yi kapatıyordu kanıt altta -.- :D

Dear Valued Customer,
Greeting from Joymax Customer Support Team!

We are really sorry.
We fixd server problem.
Could you try again, please?
Vay be , joymax bunu diyecek kadar batmış durumda...

Vay be , joymax bunu diyecek kadar batmış durumda...
hayır onuda geçtim bugu yapan kişi bizim ptye kasılmak için girdi. hani derler ya şakasına kapatim mi lan sw yi felan bizde inanmazdık.adam dedi kapatim mi sw yi bizde hehe diyip saldık sonra dedi 30 saniye geri geri sayıyorm dedi saydı bir baktık 20 çar açık 10u dc yedi server check oldu ala ala sonra bi baktık sw kapandı sonra tekrar açıldı tekrar yapsana dedik sonra harbi ciddi olarak adamın yaptığına inandık :D güzel oldu ama girmeyen çarlarım vardı hepsini sayesinde soktuydum sonra report ettim sorunu çözdüler :D

he ayrıyetten privatede böyle sorun olsa emin ol çözene kadar kaç gün geçerdi joymax report ettikten 30 dk içinde sorunu çözdüler :D
Güzel noktaya değinmişsin de isroda oynamak ile istatistik dersi almak aynı olay yani :D 20 char açıyorsun bota falan bırakıyorsun 24/7 bilgisayar açık. Ne adam gibi sen oynuyorsun ne de oynayacak adam bulabiliyorsun eskisi gibi. Ölü şehir gibi oyun. Bir ara arap ırkı mevsuzu vardı o dönem oyunun metasını değiştirselerdi, şimdi daha popüler herkesin tek karakter ile oynayabileceği bir oyun haline gelebilirdi. Potansiyel var ama ölü yani :D

Güzel noktaya değinmişsin de isroda oynamak ile istatistik dersi almak aynı olay yani :D 20 char açıyorsun bota falan bırakıyorsun 24/7 bilgisayar açık. Ne adam gibi sen oynuyorsun ne de oynayacak adam bulabiliyorsun eskisi gibi. Ölü şehir gibi oyun. Bir ara arap ırkı mevsuzu vardı o dönem oyunun metasını değiştirselerdi, şimdi daha popüler herkesin tek karakter ile oynayabileceği bir oyun haline gelebilirdi. Potansiyel var ama ölü yani :D
ben oyuna pwp amaçlı girmiyorum hiç bir zamanda pwp yapmamışımdır. zaman öldürmek için ve emeğimi yatırdığımda almak istiyorum.privatede 50 silk alsam oyun kapansa o kişi bulur döverim yani :D ayrıyetten joymax eski joymax değil en ufak şeye değer veriyorlar bug reportu yaptığımda devamlı güzel bildirimler alıyorum ve sorun çözülünce bizzat teşşekkür ediyorlar seviyorum bu yüzden :D

@Lord_Sniper Emeğimin karşılığı derken neyden bahsediyorsun? Char kasıp satıyor musun yoksa immo alıp + basmaktan mı bahsediyorsun :mrgreen:

@Lord_Sniper Emeğimin karşılığı derken neyden bahsediyorsun? Char kasıp satıyor musun yoksa immo alıp + basmaktan mı bahsediyorsun :mrgreen:
çar kasıp hiç bir zaman satmadım, immo alıp gene + basıyorum ve çok zevk alıyorum yani o oyuna giremeyiş benim çok hoşuma gidiyor 3 saat beklyiroum o girdikten sonra veren zevk sonra dc yiyiş anlatamam :D

Yukarı Alt