Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
header5.png

Merhaba arkadaşlar bu konuda JC Planet üyeliği almayı anlatıyorum. Sorularınız varsa yanıt olarak yazabilirsiniz :)

a.jpg

JC Planet Silkroad Online sayfasında bulanan SIGN UP butonuna giriyoruz.

b.jpg

Beliren alanları kendimize uygun bir şekilde dolduruyoruz ve "I agree to the JC Planet Privacy Policy and Terms of use." bölümünü işaretliyoruz.

c.jpg

Kaydımızı tamamlamamız için e-posta adresimize gelen mesajı açıp butona tıklamalıyız.

d.jpg

E-postamızdaki mesajda Start butonuna basarak üyeliğimizi başlatıyoruz.

e.jpg

Üyeliğimiz oluşturuldu. Bundan sonraki adımda Silkroad Online sözleşmesini kabul etmemiz gerekiyor. Sağ üstten MY PLANET bölümüne gelip bu kısmı buluyoruz.

f.jpg

+ Butonuna basıp sözleşmelere giriş yapıyoruz ve Silkroad Online'ın yanında bulunan View & Agree butonuna giriyoruz.

g.jpg

Kullanıcı sözleşmesini kabul ediyoruz.

ğ.jpg

h.jpg

Artık Silkroad Online'a oluşturduğunuz JC Planet hesabından giriş yapıp ücretsiz bonuslarınızın keyfini çıkarabilirsiniz :)

Son düzenleme:
Ne olmus bu silkroad oyununa lv130 olmus. İki farkli sirket. 2 farkli kanal uzerinden giris yapmislar. Bu ne sacmaliktir.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Ne olmus bu silkroad oyununa lv130 olmus. İki farkli sirket. 2 farkli kanal uzerinden giris yapmislar. Bu ne sacmaliktir.
Joymax ya komple sattı ya da %50 den fazla bir hisse sattı tam emin değilim o konuda oyunda hala aşırı derece delay var oynamak istiyorum ama oynayamıyorum belki sunucular avrupaya taşınırsa (ki taşınabilir) tekrar deneyebilirim.

SAKIN OYNAMAYIN ARKADAŞLAR

Aelous da SABAH 9DAN BERİ OYUNA GİRMİYO S.. JCPLANET NE PARAGOZ ÇIKTI 300SİLK ÇEKEN TEKDE GİRİYO BİZİ ATIYO OYUNDAN ONLAR GİRDİKCE 4SAATİ GEÇMİYO ONLİNE SÜREM A..

(3ARKADAŞ OYUNU 1SAAT ONCE BIRAKTIK VE KALDIRDIK OYUN OYNAMAKTAN ÇOK PARAYI EN ÇOK YATIRAN YARIŞMASI OLMUŞ FORUMA BAKARSANIZ KONU ÇOK VE GM O KONULARI CEVAPLAMIYO BİLE BENDE AÇTIM ADAMLAR KISACA O VERDİKLERİ PARAYI ÇIKARMAYA ÇALIŞIYO OYUNCULARDAN VE MOBİL ODEME UCUZDU TL ÜZERİNDENDİ ONUDA KALDIRMIŞLAR SİTEDEN)

S.a Arkadaslar herangi bir şekilde lagin olmuyor sürekli dc veriyor girlimiyor yardımcı olurmusunuz yeni başlıcam . mkasat zaman oldurmek ID : yede epostamı yazıcam yardımcı olursanız sevınırım . Teşekkürler

Yukarı Alt