Xplosive

Bilgiliyim
Nickinin Momentum olduğu sıralarda bir proje esnasında tanıştığım ve muhabbetimizin gitgide ilerlediği, sbot veya ps gibi konularda ilk danıştığım insan. Kendisi 1.84 boyunda ve doğru hatırlıyorsam 73 kilo ağırlığında. Bununla övünmekten de çekinmez. :mrgreen: Üzerimde çok emeği olan yaşam koçum :P :muck:

Adam britney sevdalısı.İnsan manitasını bile bu kadar korumaz valla.Resimine baksan azarlar seni :twisted:
S-bot'u bilmem ama Ps konusunda çok kabiliyetli olan güzel bir arkadaşımız.Çok fazla muhabbetim olmadı ama birkaç görevde birlikte çalıştık.Güzel insan :kalp:

Brooklyn

Buralıyım
Forumdaki geçmişini hiç mi hiç hatırlamadığım fakat d. mod olmamla beraber tanışmış olup direktörlüğümü yapan biricik dostum :mrgreen: Geyiğin olduğu yerde kendini muhakkak gösteren , Cs'den hiçmi hiç anlamayan Xplosive gibi bıçağımın tadına bakmış nooblardan :mrgreen: Ancak işi düştüğünde rahatsız eden bir kere bile hal hatır sorarak muhabbete girdiğini hatırlamadığım fakat bunlara rağmen hâla dostum diyebildiğim ender kişilerden :mrgreen: Sonuç olarak bromance*lerimin en başında bulunan biricik direktörüm :muck: :kalp:

Geç görmüşüm topici.eHia uyandırmasa haberim bile yoktu.Neyse.Şimdi Jaw diyince işler değişir.Bu forumda İlk samimiyet kurduğum kimselerden.Kendisi iyi arkadaştır,bromancedir ama bir üsttede söylenildiği gibi vefasızdır :P :P :P :lol: Aramaz,sormaz ama severim kendisini.:muck: diye öpüyorum kendisini ve konuşmamı tamamlıyorum.Beni dinlediğiniz için teşekkürler :lol:

Sinirlerimin gerildigi icin onada patladigim ama sonrasinda gercekten uzuldugum kisi.

Yukarı Alt