Arkadaşlar her zaman Jangan'dan Hotan'a kervan çekerdim. Dün Donwhangdan başlanıyor mu bakıyım dedim başlandı ve onu da Hotan'a bıraktım. Jagandan Hotana 60 tane "Specialty Goods Box"a 60 Ticket, 120 Blue Stone (Hunter İçin) veriyor. Donwhang'dan Hotan'a gene aynı 60 tane "Specialty Goods Box"a 30 Ticket 60 Blue Stone(Hunter İçin) veriyor. :D , Bu mantıkla dedimki biz Jangan'dan başlarsak kervana Constantine götürelim belki 60 tane "Specialty Goods Box"a 120 Ticket, 240 Blue Stone(Hunter İçin) verir dedik ama , oraya vardığımda bir hata verdi :D, "Invalid Location. Please Try Again a Valid Location". Sonra Geri döndüm :D , dedim bir de Samarkand'a verelim, aslında denemicektim çünkü vermiyeceğini anladım ama dedim deneyelim gene belki verir :) o da vermedi aynı hata :) . Bunu da burdan da paylaşmak istedim, belki benim gibi deneyenler de vardır burada paylaşırsa sevinirim. :) . eskiden bi denememide söyliyim. Jangandan çıakrsanız yola muhakkak Hotan'a götüreceksiniz yoksa gene "Invalid Location. Please Try Again a Valid Location" hatasını alırsınız. yani Jangandan çıkıp Donwhang'a da bırakamıyorsunuz. ama bu konuda bir hatıram var çünkü donwhang'a teslim edebilseydim hiç hotan'a gitmezdim ama vermedi diye Hotan'a çekmiştim diye biliyorum kendimi. lakin eskiden olduğu için yanlış hatırlayadabilirim. lakin diğerlerini daha bugün (29.03.2019)'da gerçekleştirdim yani Jangandan Constantine, ordan bir geri Samarkand'a ve öncesinde donwhang'dan Hotan'a onları belirttiğim tarihde gerçekleştirdim. aynı tecrübeleri yaşamışlar yazarsa sevinirim. :)

Yukarı Alt