Takımı
Galatasaray
Unrivalled Olarak Yaşadığımız Aksilikten Dolayı Giremesekte Varlığımızı Belli Ettik.Guildlere Dağılarak Arkadaşlara Yardımcı Olduk!..Tebrikler LeGeND_TuRKs....<3Unrivalled<3
İşte SS'ler:

- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Kapıyı Kırmak 10'Dkmızı Almadı :)
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Kaleyi Ele Geçirdik.Sıra Geldi Korumaya!...
- Resim Silinmiş.
Sonra Da Onlar Kaçtı Biz Kovaladık...İşte Türk Birliği Diye Buna Denir!..
- Resim Silinmiş.
- Resim Silinmiş.
Ve Sonuç
- Resim Silinmiş.

Yorumlarınızı Bekliyorum!...

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Takımı
Galatasaray
_CrazyBlade_ demiş ki:
Saol.Bi Rütbe Falan Alamadık Ama Napalım Bize Kalmadı O kalbalıkta xD.En Fazla 7-8 Adam Kesmişimdir..

Takımı
Galatasaray
talip123 demiş ki:
Süpersiniz işte savaşa böle gidilir kalabalığa bak hangi ordu durdurur sizi helal olsun haketmişsiniz.
Aslında Bütün Türkler Ayrı Unionlardaydık.Hatta Bizim Guild NightMare Yani Kale Sahibinin Unionundaydı.Unionda Sürekli İnglizce Konuşmamız İstendi Ve Allaha Küfür Edildi Bizde Bütün Türk Guildlerini Bir Araya Topladık İşte Bu Görüntü Ortaya Çıktı...Savaşa Kendi Guildimden Girememenin Verdiği Üzüntü Hala İçimde :S.Ama Sağlık Olsun Kazanan Yine Biz Olduk

anilgs demiş ki:
talip123 demiş ki:
Süpersiniz işte savaşa böle gidilir kalabalığa bak hangi ordu durdurur sizi helal olsun haketmişsiniz.
Aslında Bütün Türkler Ayrı Unionlardaydık.Hatta Bizim Guild NightMare Yani Kale Sahibinin Unionundaydı.Unionda Sürekli İnglizce Konuşmamız İstendi Ve Allaha Küfür Edildi Bizde Bütün Türk Guildlerini Bir Araya Topladık İşte Bu Görüntü Ortaya Çıktı...Savaşa Kendi Guildimden Girememenin Verdiği Üzüntü Hala İçimde :S.Ama Sağlık Olsun Kazanan Yine Biz Olduk
TebrikLer Arkadasım gercekten guzeL savas olmus belli... TurkLerin ayni unionda birlesip Kaleyi Turk himayesine gecirmeniz ise fevkalede bi olay olmus bugun bizde Turklere, Allaha Kufur eden Teror orgutu ahehine slogan aatan almanların elinden Tum serverdaki TurkLer 1 union altinda topalanarak almayi basardik...!!! NE MUTLU TURKUM DIYENE...!!!!
Birlik beraberlik Turk kadesLigi herzaman Basariyi getirir... Zaten Tarihte bizim hic savas alaninda kaybettigimiz gorulmemistir... Hep masa basında kaybediyoruz ....

Herkese iyi oyunLar

Takımı
Galatasaray
TebrikLer Arkadasım gercekten guzeL savas olmus belli... TurkLerin ayni unionda birlesip Kaleyi Turk himayesine gecirmeniz ise fevkalede bi olay olmus bugun bizde Turklere, Allaha Kufur eden Teror orgutu ahehine slogan aatan almanların elinden Tum serverdaki TurkLer 1 union altinda topalanarak almayi basardik...!!! NE MUTLU TURKUM DIYENE...!!!!
Birlik beraberlik Turk kadesLigi herzaman Basariyi getirir... Zaten Tarihte bizim hic savas alaninda kaybettigimiz gorulmemistir... Hep masa basında kaybediyoruz ....

Herkese iyi oyunLar

+1453 :headbang:

- Resim Silinmiş.

Burdada baktım köşeye pusmuşlar :D hepsini tek tek aldım life la orda penilin 90 lv wake 89 diğerini bilmiyorum oda 85+ olduğu kesin :D:D (bugünkü savaş)

Takımı
Galatasaray
Savaşın Başları Güzeldi De Sonra Dolaştık Ortalarda...Bidahaki FTW Daha Zevkli Olucak xD...Bırakmıycaz Kaleyi...

Takımı
Galatasaray
UniqueGot demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Burdada baktım köşeye pusmuşlar :D hepsini tek tek aldım life la orda penilin 90 lv wake 89 diğerini bilmiyorum oda 85+ olduğu kesin :D:D (bugünkü savaş)
Hheheheh Helal Olsun Sana :thumbsup:

anilgs demiş ki:
UniqueGot demiş ki:
- Resim Silinmiş.

Hheheheh Helal Olsun Sana :thumbsup:
sağol kardeşim :D

foto koyamıyorum CaseyJones karakteriyle ne foto çektim koymak isderdim ama beceremiorum :D

Yukarı Alt