Jangan Fortrest War sahibi guildin masterıyım.Fakat ilk defa kale sahibi olduğum için parayı kaleden almak hakkında pek bi bilgim yok.Vergiyi geçen cumartesi %20 olarak ayarladım.Para birikiyor , ben bu parayı tam olarak hangi gün ve hangi saat(türkiye saati) aralıklarında alabilirim. İyi forumlar...

Fortress Adminstrator Kısmından Alıyosunda NPC Adını Unuttum =) Oralara bak orda görürsün birikmiş parayı tıkla al saati her savaştan sonra alınıyor.

bence kalede biriken parayi diğil 2 hafta sonra nasil savuncagını düşün bırak para biriksin orda :D kuleleri güçlendir heryere çit koy askerler yetiştir parayı elbet alırsın bunlar daha önemli :popcorn:

kotakot demiş ki:
Braunx demiş ki:
bence kalede biriken parayi diğil 2 hafta sonra nasil savuncagını düşün bırak para biriksin orda :D kuleleri güçlendir heryere çit koy askerler yetiştir parayı elbet alırsın bunlar daha önemli :popcorn:
Bu arkadaşı dikkate almanı oneririm Gaia açıldığından beri kale NWO da :beer: :popcorn:
nwo union master'ı mı ki :?

Önerileriniz için teşekkürler ama savaş sonunda yine alamadım parayı :S yardım lütfen =)

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
GreatestBoss demiş ki:
kotakot demiş ki:
Braunx demiş ki:
Bu arkadaşı dikkate almanı oneririm Gaia açıldığından beri kale NWO da :beer: :popcorn:
nwo union master'ı mı ki :?
NoWayOut master benim, lakin bizim aramızda güven sorunu olmadığı için şu anda sagopakajmer master yarın braunx öbür gün hilton olur sorun teşkil etmez 8)

NoWayOut master benim, lakin bizim aramızda güven sorunu olmadığı için şu anda sagopakajmer master yarın braunx öbür gün hilton olur sorun teşkil etmez 8)[/quote]
Okan Abi Her Sözünde Bir Anlam Var Senin Türkçe Hocan Kim ? Valla Çok Merak Ediyorum. :P

Gentleman

Tanınıyorum
Kale icinde Tax ayarladigin NPC den aliyorsun, her cuma aksami olmasi lazim, sro time 00:00 dan sonra, yada iste cumartesi sabah gidip alirsin :)

Kai

olduser
Braunx demiş ki:
Bencede.

al parayı hacı alll alcaksın all alman lazım mukakiyetlen al al al al al almayan i.

Yukarı Alt