78 lvl Rogue Bard charım var..
98 Bowman char ile kasmak istiyorum fakat Jangan Chin Tomb'daki güvenli yerleri bilmiyorum.
Daha önce bi konuda okumuştum ancak tüm aramalara rağmen o konuya ulaşamadım.Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirler mi ?

98 bowman charla kascaksan pek alternatif yok
illaki cave olsun diyosan B2 Camp 13 te 88-90 moblara bırak charınada trace attır

benim tavsiyem rok mountaindeki rocky spotu. charları resimde gosterdıgım kopruye cıkart , asagıda kas :thumbsup:

- Resim Silinmiş.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
|_YakOx33_| demiş ki:
illaki cave olsun diyosan B2 Camp 13 te 88-90 moblara bırak charınada trace attır

benim tavsiyem rok mountaindeki rocky spotu. charları resimde gosterdıgım kopruye cıkart , asagıda kas :thumbsup:

- Resim Silinmiş.
Tavsiyeni uygulayacağım tşk ederim :wink1:

(Şu silkroad masters işi güzel oldu,baksana şak diye cevap geldi)

FataleBower demiş ki:
|_YakOx33_| demiş ki:

- Resim Silinmiş.
Tavsiyeni uygulayacağım tşk ederim :wink1:

(Şu silkroad masters işi güzel oldu,baksana şak diye cevap geldi)
xbow charın 82-83 olduğunda bana ulaş sana cavede (Tomb Snake Demon) 94 lv mobların olduğu güvenli spotu gösteriyim.Tomb Snake Demon'ların hp si leveline gore az , hemde phy defansı düşük , ama mag attack yapıyorlar , bow charın garment ise problem olmaz. zaten charım bard demiştin sanırım mana tambour acarak mag defansınıda guclendırırsın cici cici kasarsın :P

82-83 ten sonra rocky'den exp alman zor :thumbsup:

Yukarı Alt