Takımı
Galatasaray
Tebrikler demeyeceğim , bu Tgden sonraki isuda yaptığın rezaletti , ptye gir isuyu bul çık :thumbsup: Artık herkes neden Imperial'da olduğunu biliyor :wink1:

WeAre

Buralıyım
PhaetoN demiş ki:
ahaha hasanda orda tg kesmeye gittiğin günleridemi görecektim hasan :lol: tebrikler sanada
la hep lord hep demon olrmuyor arada yumruklarıda çalıştırmak lazım :D

SarkoLata demiş ki:
Tebrikler demeyeceğim , bu Tgden sonraki isuda yaptığın rezaletti , ptye gir isuyu bul çık :thumbsup: Artık herkes neden Imperial'da olduğunu biliyor :wink1:
? Ben ptden çıktığımda ishadelerdeydim. PT'deki herkes benden yüksek olduğu için çıktım. Bulduğumda Bitch ve FreeSouL6 dalıyordu.. Bilip bilmeden konuşmayacaksın... Neden Imperialdeyim? KRaLTuRK'te herkes Unique kavgası yapıyor, birbirine yardım eden yok. (Size varmı bilmiyorum...)

Şu Bitch'in yeni sahibide noobun teki, 116lv adam, TGye geliyo, bide party açıyo xD xD Bide yazmış charınzı emin ellerde falan Kerem'in konusuna..

Takımı
Galatasaray
Jake Sully demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
? Ben ptden çıktığımda ishadelerdeydim. PT'deki herkes benden yüksek olduğu için çıktım. Bulduğumda Bitch ve FreeSouL6 dalıyordu.. Bilip bilmeden konuşmayacaksın... Neden Imperialdeyim? KRaLTuRK'te herkes Unique kavgası yapıyor, birbirine yardım eden yok. (Size varmı bilmiyorum...)
Sen de çok güçlüsün de bitch'in elinden aldın charı :mrgreen: Yeme beni artık bu bahanelerin hiç inandırıcı gelmiyor ben olayı 2-3 kişinin ağzından dinlemeden konuşmam

SarkoLata demiş ki:
Jake Sully demiş ki:
SarkoLata demiş ki:
Sen de çok güçlüsün de bitch'in elinden aldın charı :mrgreen: Yeme beni artık bu bahanelerin hiç inandırıcı gelmiyor ben olayı 2-3 kişinin ağzından dinlemeden konuşmam
Konuyu ve konuşmayı öğrende öyle gel..

Anlamı ne şunun : Sen de çok güçlüsün de bitch'in elinden aldın charı

1. İsyutarudan bahsediyorum. TG'yi partysiz aradım zaten.
2. elinden aldın charı derken, konuşmayımı bilmiyorsun, yoksa s*l*kmısın?

Takımı
Galatasaray
@Jake
Düzgün konuş , bu son cevabın saygısızlarla konuşma ihtiyacı hissetmiyorum orda aklım karışmış isuyu olacaktı birisi bana anlatsın 79Lv char 116lık chardan isu alabilir mi ? hem de ikisi de bowman

Ben alırım diye birşeymi dedim? İshadelerdeyken Party'den çıktım, daha hiç kimse bulmamıştı. 5dk sonra bulduğumda Bitch ve FreeSouL6 dalıyordu. Sen anlamadan sanki Bitch'lerin yanına gelipte orda ptden çıktım sanıyorsun. Ya a*talsın yada beyninde bir problem var.

Yukarı Alt