Barzo

Vov oyunu tam kavrayamayanlar için çok güzel bir açıklama olmus bence süppo :popcorn:
çok tesekürler :beer:

invaders

Bilgiliyim
saol güzel olmuş bilmedigim bi kaç şeyi de öğrenmiş oldum yeni başlayanlara faydalı olacagını düşünüyorum

BrandiBelle demiş ki:
NuK3R_3 demiş ki:
saol güzel olmuş bilmedigim bi kaç şeyi de öğrenmiş oldum yeni başlayanlara faydalı olacagını düşünüyorum
zaten amaçlarımıdan biride üyelerimizin oyunu en iyi şekilde anlayarak,oyundan daha fazla zevk almalarını sağlamak.bu topicten oyun hakkında bişiler daha öğrendiysen ne mutlu bize :))
Oy oy oy :mrgreen:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
Espio demiş ki:
Ellerine sağlık güzelim ; güzel derli toplu bir topic olmuş :beer:

wayyy canım benim çok tatlı olmuş ama şimdi elime düştün işte bana böyle show yapacaksan olmazzzz :D

arkadaşı alın önce 1 ay ps bölümünde takılsın ardından tibet yağmur ormanlarına götürün orada 3 ay kalsın sonrasında bana getirin ben gerekli bilgileri verip eğitimini tamamlatayım :P

extraloob demiş ki:
Espio demiş ki:
Ellerine sağlık güzelim ; güzel derli toplu bir topic olmuş :beer:

wayyy canım benim çok tatlı olmuş ama şimdi elime düştün işte bana böyle show yapacaksan olmazzzz :D

arkadaşı alın önce 1 ay ps bölümünde takılsın ardından tibet yağmur ormanlarına götürün orada 3 ay kalsın sonrasında bana getirin ben gerekli bilgileri verip eğitimini tamamlatayım :P
görseller güzel olsun diye espioya yaptırmıştım okan abi demek ki napıyoruz espioyu yağmur ormanlarına gönderiyoruz :twisted: :P
ps:yorum içinde ayrıca teşekkürler abi :))

Yukarı Alt