Bu sezon ki 7. puan kaybının yaşanması taraftarların tepkisine yol açarken karşılaşmanın bitiş düdüğüyle beraber Şükrü Saraçoğlu'nda teknik direktör Zico aleyhine istifa sesleri yükselmeye başladı.

zico istifa diyenler oncelikle
BeN

BuGRaS demiş ki:
Bu sezon ki 7. puan kaybının yaşanması taraftarların tepkisine yol açarken karşılaşmanın bitiş düdüğüyle beraber Şükrü Saraçoğlu'nda teknik direktör Zico aleyhine istifa sesleri yükselmeye başladı.

BeN
adam kötü iken istifa basarılıyken en iyi teknik direktör diyosunuz biraz avrupaya bakmalıyız M.Unitedın menajeri kac sene oldu orda ben dogmadan bile adam ordaymıs halen orda :lolmuch:

crazy_bay demiş ki:
BuGRaS demiş ki:

BeN
adam kötü iken istifa basarılıyken en iyi teknik direktör diyosunuz biraz avrupaya bakmalıyız M.Unitedın menajeri kac sene oldu orda ben dogmadan bile adam ordaymıs halen orda :lolmuch:
zico yu savuncak yan yok ki yaw
yonetim de oyle
zico yuzunden gecen sene uefa da ceyrek finale gidemedik (dk 80 oyuncu değişikligi yok)
ayrıca artık taraftarı kaybediyoz trübünler bosalıyo. nerde eski tezahurat lar artık sinama seyircisi gibi izliyo taraftarlar..neden kotu futbol..neden zico :mrgreen:

BuGRaS demiş ki:
crazy_bay demiş ki:
BuGRaS demiş ki:

BeN
zico yu savuncak yan yok ki yaw
yonetim de oyle
zico yuzunden gecen sene uefa da ceyrek finale gidemedik (dk 80 oyuncu değişikligi yok)
ayrıca artık taraftarı kaybediyoz trübünler bosalıyo. nerde eski tezahurat lar artık sinama seyircisi gibi izliyo taraftarlar..neden kotu futbol..neden zico :mrgreen:
ben Zicoyu cok begenıyorum fikirlere saygım sonsuz

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
zico nun FB de zerre kadar yeri yok bana hırçın kavgacı asabi ve bir ekibi olan yabancı hoca lazım böyle vatandaşım diye satmayacağı deived i sahiplenen adamlar değil.

aghh ben başkan olacaktım da sizler takım görecektiniz :?!!!

extraloob demiş ki:
zico nun FB de zerre kadar yeri yok bana hırçın kavgacı asabi ve bir ekibi olan yabancı hoca lazım böyle vatandaşım diye satmayacağı deived i sahiplenen adamlar değil.

aghh ben başkan olacaktım da sizler takım görecektiniz :?!!!
Louis Van Gaal alabilcegimiz en iyi teknik direktör olmadı Van Hojdonk :lol:

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
bize artık ingiltere liginden saygın bir hoca lazım neden derseniz hem kaliteli oluyorlar hemde hepsinin profesyonel ekipleri var bence harika olur ingiliz bir hoca.

aman zıco gıtmesınde gs sampıyon olsun o adam bıze lazım azız baskanınıza zıco ya ve kezmana verdıgı destekten oturu tessekurler :mrgreen: :lol: Razz popcorn

Zicoyu gönderin Mourinho'yu alın en çok saygı gösterdiğim Teknik DirektörLerden extraokk

Zico iyi futbolcuydu diye iyi bir teknik direktör sanıp aldılar Razz
Zico teknik direktörlüğün t sini bilmiyor , o ligin 2.maçında çıkardıgı yedek takım da yenilseydi şimdiye takımdan gönderilmişti ama nasıl olduysa yedeklerle almıştı Fener.

İngiliz'den ziyade İngiliz futbolunu benimsemiş , akıllı hücüm oynatan bir teknik direktör lazım Fener'e.

Ama ben Zico'yu çok seviyorum bir GS'li olarka , umarım hep Fener'de kalır Razz

Yukarı Alt