belirsizzzzz

Aileden
blackrain demiş ki:
LoLaNo demiş ki:
süperr.... ne zaman cıkıcak? ben internette görmüştüm 4 çekirdek işlemci 6 gb ram 500 gb harddisk 2 gb da ekran kartı olması gerekiyomuş.. 7+1 de ses sistemi olması gerekiyor..
Ciddi değilsindemi :S
sence bir oyun neden ses sistemi istesin sessiz oynanmıyomu tabikide şaka yapmış adam. :curtain:

BaTTeRST demiş ki:
blackrain demiş ki:
LoLaNo demiş ki:
süperr.... ne zaman cıkıcak? ben internette görmüştüm 4 çekirdek işlemci 6 gb ram 500 gb harddisk 2 gb da ekran kartı olması gerekiyomuş.. 7+1 de ses sistemi olması gerekiyor..
Ciddi değilsindemi :S
sence bir oyun neden ses sistemi istesin sessiz oynanmıyomu tabikide şaka yapmış adam. :curtain:
bence o saydıgın sistemi toplasan 10 bin ytl eder . hemde böle bi oyunu kasar kaldırmaz.
gidip tamirciden bi levye alırım . dışarı çıkarım al sana HL 3 :mrgreen:

ya millet sizde ne cahilsiniz ha :D

bunun için çift ekran god marka eyeGT 5000X ekran kartı gerekiyor.

ses sistemimiz allah marka çift hoperlör olmakla birlikte, hayvanlar gibi beyindisk, 1 sağ el klavyesi (oyun tek kolunu kaybetişler için uygundur xD) 2 bacak, ayakkabı, tshirt veya hırka, beyinGb ram gerektiriyor. Valve oyunu alan herkese beleş levye verecekmiş :D

kardeş vyeyi nereden buldun :D

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
battery şimdi süpppoo olmuş işte görsel, ben buna çalışma derim ellerine sağlık topici görünce uçarak girdim görseli görmemle ohannes çekmem bir olmuştu :P

open your eyes XD

Liu

rank8
puhaha süper ötesi olmuş ya
BaTTeRST ayrıca teşekkürler
Half Life 3 ü gördüm sevindim ama
Evdeki hesap çarşıyı tutmadı :P :mrgreen:

Yukarı Alt