lnTerpoL

Bilgiliyim
Wax Whine demiş ki:
Lakin bu gm değil^^
Bunun gm olduğunu herkes biliyo böyle saçma sapan yorum yapacağını bilseydim konuyu açmazdım. Adam bana hacklenen charlarımın pw deiştirip verdi o nasıl oluyor???????????????????

Gm o degil bir kere herkes biliyor deme gm asıl msn işte bunlar

vip.support(at)ecsro.net - For problems on the vip-server
ecsro.support(at)ecsro.net - For problems on the ecsro-server
fembria.support(at)ecsro.net - For problems on the fembria-server
organisation(at)ecsro.net - Everything about the team
security(at)ecsro.net - To report security problems
admin(at)ecsro.net - To report important problems not fitting to any other mail.

yani ss boşa ayrıcada e posta adresi dogrulanmadan kullanılıyor gmlerde bu olmaz 8)

Wax Whine demiş ki:
Lakin bu gm değil^^
:thumbsup: Evet katılıyorum bu aradam tam 1 hackerdir bana ve msn adresine adı ve yan iletisine 500 + vip char hacked and 1500 + fembria char hacked zuahahahahah fln yazıordur o adama güvenme:S benim pcmi çökertmek için paso :[fln yaptı msnden düştüm tekrar giriyim dedim şfire degişmidi hemen yeni şifre aldım ve girdim ^^

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Evde değildim o yüzden cevaplarımı şimdi söylüyorum.

@ajan05
Diyelim ki bu GM. İnternational bir oyun serverın var. Üstelik serverda Notice olarak da İngilizce konuşuyosun-ki İngilizsin zaten- I open ECSRO Vip diye bir cümle kurulamayacağını bilemeyecek mi bu adam ? "The server is opened for you"dur bunun doğrusu -ki senin için neden açtığını belirtmiş acaba bi düşündün mü? Bu elemanın GM olduğuna inanan sayılı insanlar arasında olduğun için olmasın ?-

Bir diğer huhus da e-mail onaylanması. Bu eleman GM olsaydı e-maili onaylanmış olurdu. Çünkü host alışında -@host adı şeklinde- belirli sayıda e-mail verilir. Bu elemanda nedense bu yok :wink1:

Gelelim benimle sadece kafa tutmak için yazmış olduğun mesaja. Bu elemanın senin bildiğinin dışında GM olmadığını, üstüne üstlük kaç tane char dolandırdığını biliyo herkes. Eğer -senin söyleyişine göre- ben burda saçma sapan yorum yapmazsam ve sen bu adama her haltını, her bilgini verirsen, ileride accountun elinden gider bunu da söylemiş olayım :wink1:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Black Rain demiş ki:
ajan05 demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Lakin bu gm değil^^
Bunun gm olduğunu herkes biliyo böyle saçma sapan yorum yapacağını bilseydim konuyu açmazdım. Adam bana hacklenen charlarımın pw deiştirip verdi o nasıl oluyor???????????????????
Bu nebiçim bir üsluptur :!:

Birdaha görmeyeyim.
Dur yahu sinirlenme hemen arkadaşa^^ Konuşup hallediyoruz biz :mrgreen:

XanJouLo

Öğretiyorum
db7 falan deil gmail den hertürlü bu şekilde hesap alabiliyorsun ama e mail adresi doğrulanmadı diyo. Buda öyle yapmış çoluk çocuk kandırıyo msnde ^^ oda bize hava atmaya çalışıyo işte.

Yukarı Alt