neden benım mesaj sayım sıfırlanmış ve actıgım konuyu bir mod 2 resmi silmiş ve suçsuz yere banlandım bu forumda neler oluyor sizede oldumu arkadaşlar ???*

*ZEYBEK* demiş ki:
neden benım mesaj sayım sıfırlanmış ve actıgım konuyu bir mod 2 resmi silmiş ve suçsuz yere banlandım bu forumda neler oluyor sizede oldumu arkadaşlar ???*
Evt aynı şeyler benimde başıma geldi açtığım bütün konular silinmiş ve yazdığım bütün mesajlar silinmiş Mad Question

ya bişi sorabilirmiyim bu sağ üst köşedeki boşluk ne işe yarıyo Question :lolmuch:

ZETBEK_68_TR adlı acc mı banladılar ve bu actıgım zeybegın mesaj sayısını sılmısler bıraz önce 4 fil resmi koydum 2 si silinmiş sanırım forum hacklenmiş...

forumun hacklendiği falan yok, tek sorun extraloob'un gitmeden güvenipte moderatör yaptığı birisinin bütün topicleri tek tek silmesi.

kimmiş o ben onun üzerinde bişiler denicem :mrgreen: :mrgreen: manyakmı :lol: ben diom kounlarım nerde mesajlar nie sıfır hatta başlık açtım o zaman Bİ MODERATÖR BENİM AÇTIĞIM BAŞLIĞI KAPASIn

güzel isim bulmusun adsdadsa ben dusundum bı sey bulamadım tospa yazdım en sonunda :mrgreen: ama thıeflıgı bırakıcam iğrenc olmus hıc zevk alamadım

Sansına warlock ve wizard cıkmıs. Onlar npc diilde gercek olsaydı Daha yanlarına gidemeden yatırırlardı seni :mrgreen: (Aynı lvlda kabul ediyorum :mrgreen:

Zardock demiş ki:
güzel isim bulmusun adsdadsa ben dusundum bı sey bulamadım tospa yazdım en sonunda :mrgreen: ama thıeflıgı bırakıcam iğrenc olmus hıc zevk alamadım
napam ısmı kabul etmedı sınırlendım en sonunda bastım tuşlara:D nese ama 3500ml para kastım sonunda fıle weda ettım:( ama para güzel saolsun guılddle çektik dowdan ıstanbula tek basıma götürdüm kımse thef deıldı sanssa bunlarda ve da resımlerı:D
-Resim Silinmiş.
Shot at 2007-07-25
-Resim Silinmiş.
Shot at 2007-07-25
-Resim Silinmiş.
Shot at 2007-07-25
-Resim Silinmiş.
Shot at 2007-07-27
-Resim Silinmiş.
Shot at 2007-07-27
-Resim Silinmiş.
Shot at 2007-07-27