Takımı
Besiktas
Milletin saçma saçma dolduruşuna gelip bunlara inanıp böyle şeyler yapanları kınıyorum Atatürkün resimleri hepsinde var -

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Yururluluge girdi zaten bu sene var olan resimler seneye olmayacak. Ayni zamanda Turkiye Cumhuriyeti haritasi ve Turk Dunya Haritasi da olmayacak.

Takımı
Galatasaray
Wax Whine demiş ki:
Yururluluge girdi zaten bu sene var olan resimler seneye olmayacak. Ayni zamanda Turkiye Cumhuriyeti haritasi ve Turk Dunya Haritasi da olmayacak.
Kıyamet yaklaşıyor sanırım.Türk ülkesindeyiz Türkiyedeyiz 80 senedir Türk haritası kitaplarda var ve kaldırılacak hay maşallah

Galliport demiş ki:
Wax Whine demiş ki:
Kıyamet yaklaşıyor sanırım.Türk ülkesindeyiz Türkiyedeyiz 80 senedir Türk haritası kitaplarda var ve kaldırılacak hay maşallah
Yeni Türkiye haritası olabilir bi tarafı eksik bi şekilde . o zaman koyarlar anlarsınya .

Xperyon

Bilgiliyim
Kitaptan Atatürkü silmek atmak yada haritayı silmek atmak kolay iş değil ve unutmayalım Aydın doğanın başbakan ile husumeti var ve bunun için sahip olduğu yayın organlarını sürekli hükümet aleyhine yazdırıp konuşturtuyor.

-Atatürk ve Türkiye Cumhuriyeti haritasını silmek atmak demek tayyipin sonu demek bu adam cahilmi bu kadar bunu yapsın mantıklı düşünelim :P

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
O zaman yeni yururluluge bir goz atmani oneririm :)
Adam cahil degil halk cahil. Halki uyuttu yasama yurutme yargiyi eline gecirdi simdi istedigini yapiyor. Sorun yok yani. 2023te artik T.I.C olur cikariz tabi 2023e kadar T.C kalir ise.

Xperyon

Bilgiliyim
Wax Whine demiş ki:
O zaman yeni yururluluge bir goz atmani oneririm :)
Adam cahil degil halk cahil. Halki uyuttu yasama yurutme yargiyi eline gecirdi simdi istedigini yapiyor. Sorun yok yani. 2023te artik T.I.C olur cikariz tabi 2023e kadar T.C kalir ise.
Bu aşırı kuruntu olmuş yahu rahat olun böyle birşey yapamaz kimse,halk sokaklara dökülür anında down edilir bu kadar basit yani bunlar uydurma neden dersen açık bir anlatım yapim Milligörüş kollarından yetişip gelmiş biri konu gene siyasete kayıcak ama amerikanın dediğini Türkiye yapmak zorunda tayyipinde yaptığı bu bazı dediklerini yapıcakki yapmak istediklerimizi yaptırsın hep dediğim gibi 1940dan sonraki anlaşmalara bir göz atın burda tayyipin bir hatası yok bu ülkenin başına kim gelirse gelsin bölgedeki gücü Türkiye eline alana kadar amerikanın dediklerini yapıcak he yapmıyorsan 4-5 devlet girer ne Türkiye kalır nede başka biryer.Atatürkü elbet herkez özlüyordur fakat putlaştırılıyor artık ve ben gerçekten bu ülkeye Atatürk gibi kafa yapısı olan biri gelmesini isterim sonra tayyibe felan basarız tekmeyi yeterki bölgesel gücü ele alalım.

-Atatürk Türkiyedir ve Türkiyede Atatürk bu gerçeği hiçbir allahın kulu değiştiremez. cool2:

Wax Whine

.NET
Server
Aspendos
Takımı
Besiktas
Ataturk putlastirilmiyor. Atamin resminde heykelinde bitmiyor is. Goruslerinde bitiyor. Bosbakan ise kendini Ataturk ile bir tutmuyor; peygamber ilan ediyor. Bir dergi fotografi yayinlanmisti sitede; Tayyip'i uzmek Allah'i uzmek demektir yaziyordu. Bu ne demek?
Ataturk gibi kafa yapisina sahip biri gelmez bu dunyaya bir daha. Turk irki Ataturk'u hak etmiyor. Gercekten. Ataturk Turk degil de bir Ingiliz bir Amerikan ya da gec bunlari; bir Afrika ulkesine mensup biri olsaydi simdi yine ona asla laf edemez olurduk. Eger bu ulke Ataturk'un yolundan ilerleseydi cunku su an ABD ya da Cin'in yerinde Turkiye adi yazili olurdu. Adam 80 yil sonrasini goruyordu belki de daha otesini. Vasiyetinde yazanlari hala bilmiyoruz mesela.

Ataturk'u sevmiyor olabilir bir insan. Bunu her yerde ahkam keserek boburlenerek anlatiyor da olabilir. Ama bunu gidip de Tayyip'e baglamasi koyuyor acikcasi. Ataturk'u sevmemek ne demek arkadas Tayyipe taparken? Bizim milletimizi kurtaran, belki de rahat bir sekilde uyumamizi saglayan bir onderden kufrederek bahsetmek ne demek? Ataturk isteseydi onun emirlerine gore isleyen bir devlet olmaz miydi Turkiye? Cumhuriyet degil de monarsik bir ulke olamaz miydi bu ulke? Benim irkim; kolelige degil ozgurluge layiktir diyip cumhuriyeti kurdu ve su an bu yuzden adama kufrediliyor. Aci bir durum. Kurt Turk sirt sirta savastigimiz ve o savasin sonunda kurdugumuz ulkemizde bastaki bos herif Kurt-Turk'u birbirine dusman etti. Simdi de Sunnî Alevîleri karsi karsiya getiriyor.
Cokca rastladim; Ataturk'u mu seviyorsunuz yoksa Allah'i mi diyen. Bunlar bana cok enteresan geliyor ve ne yazik ki bu insanlara aciyorum. Allah ile Ata'mizi karsilastirmak neyin nesi?

Düzenlemede öne çıkan değişiklikler şöyle: Yönetmelikte ders kitaplarının hangi usullere göre hazırlanacağına ilişkin hükümden, “Ders kitapları, ‘Atatürk inkılap ve ilkelerine ve anayasada ifadesini bulan Atatürk milliyetçiliğine bağlı, Türk milletinin milli, ahlaki, insani, manevi ve kültürel değerlerini benimseyen, koruyan ve geliştiren; ailesini, vatanını, milletini seven ve daima yüceltmeye çalışan; insan haklarına ve Anayasa’nın başlangıcındaki temel ilkelere dayanan demokratik, laik ve sosyal bir hukuk devleti olan Türkiye Cumhuriyeti’ne karşı görev ve sorumluluklarını bilen ve bunları davranış haline getirmiş yurttaşlar olarak yetiştirmek’ hükmüne ve Türk milli eğitiminin temel ilkelerine uygun olarak hazırlanır” ifadesi çıkarıldı.

Ayrıca yönetmelikte “ders kitaplarının nitelikleri” bölümünden, “Öğretim programlarında belirtilen Atatürk ilke ve inkılapları ile ilgili kazanımları içerir” ifadesi de çıkarıldı.
Resmi gazeteden bir kesit.

Bu soylediklerime nerden geldigimi ben de bilmiyorum siyasete girdim mi kaptiriyorum ne yazik ki kendimi. Soylediklerim Melkor, sana ya da bir baskasina yonelik degil lutfen ustune alinma.

Biliyorum kurallari fazlasi ile cignedim su an ama;

Boyle bir bosbakanin yonettigi ulkedeyiz.

Imam Hatipler terorist yetistirmez dendi; Bahriye Ucok, Ugur Mumcu nasil oldu-olduruldu? Egitim sistemindeki anlayis bu muymus?

Son olarak da; bu ulke laik bir cumhuriyet ulkesidir. %90'inin Musluman olmasi ulkeyi Musluman yapmaz. Bu ulkenin dini yoktur.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:

Xperyon

Bilgiliyim
Yok üstüme alınmam rahat ol geçim konuya ülkelerin dini vardır nedenmi her ülke bulunduğu ırk'ı temsil eder ve bu ırkların dinleri neyse devletin dinide odur lakin Devlet din ile yönetilmez bu açık ve nettir tayyip burda uçmuş hap attı sanırım konuşmadan evvel :P :P

Atatürk sevmiyor olabilir diye birşeyi ben kabul etmiyorum bunu diyenler bu ülkeden s. olup gitsin çünkü bulunduğumuz topraklarda şuan rahat yaşıyorsak başta Atatürk ve zamanın Askerleri sayesindedir.Atatürk'ün şapka ve kıyafet inkilabına bozulan sözde dinciler bugünkü Atatürk öyle yaptı yok o kızla yattı bunla yattı gibi enkaz edebiyatı yapanlardandır ve unutmayalımki devletler en başta okuyan insan yetiştirmelidir tabiki dinde içindedir din islamı öğretmektir okumak ise gelişimi, din öğreteyim aman hepimiz müslümanız gibi lagaluga yapanlar kafası pek ileri gidemediği için bu ülke bu kadar küçüldü örnek verim osmanlı zamanında kaptırdığımız yerlerin çoğu cahil padişahlar tarafından gitmiştir ve hepsi din'i iyi bilmektedir buna rağmen yani eğitimi insana vermezsen bulunduğu yoldanda şaşar.Tayyip bana göre ülkeye iyi hizmet vermiş çoğu yerde ama hizmet verdiği kadarda hata yapmıştır başta terör sorunu ve eğitim sorunu,terörde bıçak kemiğe dayandı tüm başbakanlarımz için geçerli eğitimde ise hala bir ilerleme kaydedemedi tayyip bey başta bir ülkede ipini koparadan öğretmen oluyorsa burda birşeyler ters gidiyordur ve eğitim sistemindeki inanılmaz hatalar katılmayan olabilir ama gene düşüncemi söylemek istiyorum.Bana göre 4+4+4 tüm okulları imamhatip düzeyine getirmektir din eğitimi tabiki verilmeli kimse verilmesin demiyor ama dini eğitimin verildiği kadar vatan millet nerden geldiğimizi nereye gittiğimizinde eğitimi verilmeli sen bunları yapmazsan tüm ülke sana küfür etse yeridir sesinide çıkarmaman lazım Wax eğitim konusunda sana katılıyorum bana göre bu şekilde ülke gerçek bir din insanları değil din yobazları yetiştirir bu eğitim sistemi ile fakat inşallah yanılıyorumdur. :muck:

Takımı
Besiktas
frityus demiş ki:
Milletin saçma saçma dolduruşuna gelip bunlara inanıp böyle şeyler yapanları kınıyorum Atatürkün resimleri hepsinde var -
Wax Whine demiş ki:
@frityus
Aldınmı cevabını biraz okuyup araştır olacak şeyler bunlar ne kadar insanlara gösterilirse herkes o kadar bilinçli olur dolduruşa gelmek değil bizim inandığımız atatürk ve onu heryerden silmeye çalışıyorlar bu konudada ufakta olsa insanlarda farkındalık yaratmak lazım cicioe2

AKP ninde Sloganı 2023 :/ :think:

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt