favretto demiş ki:
uniqueler için tebriklerde
ya sadece botu açmıssa ? ya client açık değilse? :D
:twisted: :twisted:

uniqueler için tebrikler ^^ hepsini ardı ardına kesmek kolay bir iş değil^^

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
xFactoria demiş ki:
Bu sitede full kesenleri gordum.

amaç sadece full kesmek değil düzceliyi markalaştırmak o sadece kesmiyor biçiyor doğruyor basıyor üretiyor alıyor satıyor düşürüyor 20 tane char kasıyor düzcelide tek eksik lider ruh yok union yönetecek liderlik yok o da bende mavii'de maji'de var işte 8)

GNR

rank8
extraloob demiş ki:
xFactoria demiş ki:

amaç sadece full kesmek değil düzceliyi markalaştırmak o sadece kesmiyor biçiyor doğruyor basıyor üretiyor alıyor satıyor düşürüyor 20 tane char kasıyor düzcelide tek eksik lider ruh yok union yönetecek liderlik yok o da bende mavii'de maji'de var işte 8)
kesiyor da ne kesiyor bro işe yaramaz uniqueler hep tg cerb cart curt selket ten aşşası ugrasan insanlara şaşıyorum açıkcası 8O bide bu charla bence daha cok charı batırıyor :cry:

GNR demiş ki:
extraloob demiş ki:
xFactoria demiş ki:

kesiyor da ne kesiyor bro işe yaramaz uniqueler hep tg cerb cart curt selket ten aşşası ugrasan insanlara şaşıyorum açıkcası 8O bide bu charla bence daha cok charı batırıyor :cry:

aynen.. düzceli daha iyilerini kesmeye layık.. bizim serverda selket-neith gibi uniqlerin aşağısını kesenlerle dalga geçiyorlar.. saygı duymuyorlar

GNR

rank8
akherons demiş ki:
aynen.. düzceli daha iyilerini kesmeye layık.. bizim serverda selket-neith gibi uniqlerin aşağısını kesenlerle dalga geçiyorlar.. saygı duymuyorlar
Yok o kadar da degil yani tabiki gider arada keser eglence işin amacı sonucta ancak 7/24 te bunları kesenler hani çucuk işi gibi duruyor bide boyle bi charla git 1 - 2 immo part al gücüne güc kat sonucta aynı zamanı bunları kesmek içinde harcıyorsun ama hicbir yararı yok

Lrd

rank8
extraloob demiş ki:
adamın pc'si de king kendisi de king tahmin ediyorum Türkiye'nin en büyük Silkroad Oyuncusu ve iddia ediyorum dünyada Top Ten yapılsın düzceli o listeye 5-6 numaradan girer 8)

Ps : topic global yapılmıştır bizi takip eden dünya görsün 8)
:nod: :nod: :kalp:

Tebrikler düzceli.

Yukarı Alt