WeAre

Buralıyım
- Resim Silinmiş.
Yorumsuz xd

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Server
Flora
Takımı
Galatasaray
omg

hangi ara bu itemleri yaptın yahu lvling de bitmiş :D

Takımı
Besiktas
Truth demiş ki:
İtemler süper silah +7 yakışır sana D:
yaw gaza getırme sunu neler cektı bı bılsen dıer sılaha +7 bascam dıe sılah uctu gıttı bu sılah super yazık oLuR xD

Windy

hacım 26k hp mi oda nedir yahu? şakamı :D glavie sin bide nerde hp arttıran skill :? full str 5-6 o.O kafam karıştı yahu :?

WeAre

Buralıyım
extraloob demiş ki:
omg

hangi ara bu itemleri yaptın yahu lvling de bitmiş :D
sağol okan abi benim pro setim vardı 4 part sun item vardı +4 set bu setle takas ettim aslında karlı bir iş yaptımmı bilmiyorum ama süper sağlam bir char oldu glavie de düşünce harika bir char ortaya çıktı

WeAre

Buralıyım
WindTalker demiş ki:
hacım 26k hp mi oda nedir yahu? şakamı :D glavie sin bide nerde hp arttıran skill :? full str 5-6 o.O kafam karıştı yahu :?
hacım char full str değildir 8/1 hybırd olarak tasarlanmıştır şuan çok doğru bir seçim yaptığımı anladım 90 lwl full str glavie charlar koks dan 15 ile 20 k arası dmg yiyor bende ise sun spearı ile 10 ile 14 k arası damage yiyorum ama glavie +7 olur olmaz onla pwp yapmak istiyorum onu bi şekilde yıkmam lazım xD

WeAre

Buralıyım
Truth demiş ki:
İtemler süper silah +7 yakışır sana D:
bana +7 deme 4 kere +6 bastım sonuc fail en son silah kayboldu bu uğurda 7 bil para harcadım ama olmadı vip server çok pahalı :S

WeAre

Buralıyım
WindTalker demiş ki:
pardon hacım pardon unuttum birden senin full str olmadığını :P

bende sun istiyorum :mrgreen:
inş en kısa zamanda düşer veya alırsın xd

züpersin knk :D bana item ayarlıcan bide ozaman züper olcak :D o itemlerin yarısı bende olsa kimseye yatmam :D bu sete +7 glavie züper yakışır görem seni knk :)

isroda venus sevrenında 69 lwl car verırım saglamdır soyulmamıstır INT nuker/spear ilgilenirsen tum ıtemlerıne karsılık carımı verebılırım!

WeAre

Buralıyım
hanry007 demiş ki:
isroda venus sevrenında 69 lwl car verırım saglamdır soyulmamıstır INT nuker/spear ilgilenirsen tum ıtemlerıne karsılık carımı verebılırım!
teşekkürler dostum ama charıma çok aşırı teklifler geldi isroda 8x charlar 150$ gibi rakamlar ama şuan satılık değil

teşekkürler dostum ama charıma çok aşırı teklifler geldi isroda 8x charlar 150$ gibi rakamlar ama şuan satılık değil.
ben olsam okadar para ve char vermem çünki sadece itemleri iyi yapılandırma çok kötü.. 8/1 glavier mi olur ya .. :roll:

WeAre

Buralıyım
XanJouLo demiş ki:
ChronicLies demiş ki:
teşekkürler dostum ama charıma çok aşırı teklifler geldi isroda 8x charlar 150$ gibi rakamlar ama şuan satılık değil.
ben olsam okadar para ve char vermem çünki sadece itemleri iyi yapılandırma çok kötü.. 8/1 glavier mi olur ya .. :roll:
pwp de 8,1 öyle sağlam oluyorki dediğim gibi sen bir nukerden 15 k yerden bende sadece 5 k yiyorum mag defim normal bir glavie chardan +200 daha fazla bu serverde beni yıkacak bir str olmadığına göre hiç bir problem yok ve bana avantaj sağlıyor

Pvp de 8,1 öyle sağlam oluyorki dediğim gibi sen bir nukerden 15 k yerden bende sadece 5 k yiyorum mag defim normal bir glavie chardan +200 daha fazla bu serverde beni yıkacak bir str olmadığına göre hiç bir problem yok ve bana avantaj sağlıyor
Dracha çok rahat alabilir + üstündeki sunlar npc değil bunuda unutma.. :thumbsup:

Yukarı Alt