Milyonlarca dolar harcayıp karın dun aksam gelidegini soleyen meteroloji sabah uyanınca yagmurlu bir hava gorunce brz utandı.Kadir Topaş bir seyler dedi dolandirdi isi ve beklenen kar SONUNDA onlarında dedigi gibi geldi.Gece 3 gibi uyudum bi 3-4 saat kalktım ve her yer beybemyazdı.Sıcaklık 1,Hissedilen -4!!!!Cok kuvvvetli bir poyraz var.Bu poyrazsa tipi olusmasına sebep oluyor.(Tabii Okullar tatil ken yagan karı ne yapam ben,bi cıkar top oynarız artık.

Jigsaw

Aileden
Yemin ediyorum sabah 8 oluyor şu an hala uyumadım ve pencereye bakınca etrafın bembeyaz olduğunu görüp şok geçirdim şu an. Razz Okullar tatilken yağan kar a güldüm bayağı hehe.

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
pek birşey yok keşke her taraf bembeyaz olsa da foto çeksek Wink

ah ulan be izmirede mümkün değilki yağsın bikaç sene önce yağmıştı çük kadar bişey tutmuştu sevinmiştik bide ona bile razıyım şimdi yeterki yağsın :mrgreen:

Pennywise demiş ki:
ah ulan be izmirede mü**ün değilki yağsın bikaç sene önce yağmıştı çük kadar bişey tutmuştu sevinmiştik bide ona bile razıyım şimdi yeterki yağsın :mrgreen:
izmirde yağsa uludağdakiler nası para kazanacak ya insaf ^^ bizde de deniz yok (oda var hehehe)

Morwena

Buralıyım
Bencede doğru ehehee İzmir de yağarsa artık yuh derim İzmirin hatunlarına yazık olur Razz :lolmuch: :mrgreen:

Ps: Heh en sonunda gözler haydamıyo :mrgreen:

SatanicSpell demiş ki:
Bencede doğru ehehee İzmir de yağarsa artık yuh derim İzmirin hatunlarına yazık olur Razz :lolmuch: :mrgreen:

izmirin kızları yazında güzel kışında no problemo yani isterse tsunami vursun izmiri yinede güzeller haha :mrgreen:

Morwena

Buralıyım
Pennywise demiş ki:
SatanicSpell demiş ki:

izmirin kızları yazında güzel kışında no problemo yani isterse tsunami vursun izmiri yinede güzeller haha :mrgreen:
ehehee seni gidi seni bakıyom hiç affetmiyon Ejejejee :mrgreen: Razz

antalya da aşırı derecede kuvvetli rüzgar var yemin ederim 55 kiloyum bakkaldan gelirken zar zor yürüyodum matrix filmi gibi acayip güzel bişi ama :lol:

Lagroad demiş ki:
antalya da aşırı derecede kuvvetli rüzgar var yemin ederim 55 kiloyum bakkaldan gelirken zar zor yürüyodum matrix filmi gibi acayip güzel bişi ama :lol:
muahahha koptum yaw uçup gitme dikkatli ol taş falan bağla ayaklarına Wink :mrgreen:

Yukarı Alt