Yaw arkadaşlar bu bot paralı ama bamlanıyomu bilmiyom bilgisi olan söylein çünkü bamlanırsa yanarım

Extraloob süper sitemiş walla Extraloobklolik oldum :lol:

silk olursa free botta bile banlanmassın ( bam deil BaN :mrgreen: ) ama paralı bottada %30 gibi bi banlanma sansın var ama aldırma kas okadar kisi icinde senimi banlıcaklar :lolmuch: :lolmuch:

ben isrobot ile 0 dan 70 kasıp 2 char sattım greece serverinde avrupa patch i gelmeden once hiç banlamamıştım 70+ bot la kasan cok arkımda vardı banlanma şansın kinghta göre cok düşük

kayar demiş ki:
Yaw arkadaşlar bu bot paralı ama bamlanıyomu bilmiyom bilgisi olan söylein çünkü bamlanırsa yanarım

20 mesaj sayısıyla extraloobkolik olmuş:D allah bilir aileden olcak seviyeye gelse ne olur :mrgreen: :mrgreen:

löl :mrgreen:
Sarı_Kedi demiş ki:
kayar demiş ki:

20 mesaj sayısıyla extraloobkolik olmuş:D allah bilir aileden olcak seviyeye gelse ne olur :mrgreen: :mrgreen:

lol :mrgreen: :mrgreen:
Sarı_Kedi demiş ki:
kayar demiş ki:

yeni topiç acmak ıstemedım bot369 da suan soyle bı yazı var cevire bılıcek bırı varmı

NOTICE
Don¡¯t be worry if you got the message ¡° test user ¡° &¡° none exist botaccount¡± while you login the bot , or check remain credits , that because of the bot server sometimes disconnect with charge system , the only bad things is you can¡¯t charge and check remain credits during the charge problem time , you won¡¯t lose any point and there is no security problem to use the bot , meanwhile the bot is free to use before the connection with chargesystem problem been solved

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
kısaca botun kaç saati var ona bakma serverda sorun varmış diyor detective

Saolun arkdaşlar yani silk olursa banlanma riski olmuyo ha sağolun :lol:

Extraloob sen beni Extraloob kolik yaptın :lol:

bi kere bam değil ban. ve paralı botta ban yeme ihtimalin %20 gibi bir ihtimal. üstüne silk alırsan banlanma ihtimalin çok çok düşer (bence ortadan kalkar) korkma yani headbang2ft9

silk alınca bişey olmuyo korkmayın :)) sonuçta bi oyun banlansa dahi tekrar kasarsın gerekli gm ayarlarını yap ve birazda silk in olsun ozaman banlanmazsın yeredekileri toplayan petin fln varsa hiç korkma korkarak oyun oynama korktugun başına gelir sonra :))

Yukarı Alt