JasonWalker demiş ki:
erdemiradeli demiş ki:
Ben beceremedım jason dedıklerının hepsini yaptım ama home qelmıo yınede ellerın dert gormesın:D
Rumata Loader'da "Isrobot Compatible" seçeneği işaretli mi?
Bazen açmıyor bazende bot çalısmıyor bazende 2.charı masa üstüne atıyor

jason abı elıne saglaık tam aradıgm sey fakat bır sorunum var vısta kullanıyorum patchera tıkladıgm zaman acılmıoyor yardım pls

jason abı elıne saglaık tam aradıgm sey fakat bır sorunum var vısta kullanıyorum patchera tıkladıgm zaman acılmıoyor yardım pls

programa sağ tıkla yönetici ile çalıştır de sorun çözülşür sayın emrets94.Bende extralook u calıstıramamıştım senin gibi bu şekilde calıstırdım

tesekkur ediyorum fakat vistam coktu xp ye gectım sımdıde 2. charı acınca auto tranıng gelmıo sımdıden sagol jason walker butun extraloopa saygılar

Arkadaşlar ben Bottan girip öteki charımı kasmak istiyorum loaderden giriyorum bot gözükmüyor bir türlü yapamadım Help me?

bu konuya tekrar dönüp sro 1,82 ye uyumlu bi Isrobot Multiclient Patcher ayarlarsan sevinirim bide bi sey sorcam botumu aylıga cevirsemde bu patcher i kullana bilirmiyim?

Server
Seçiniz...
hocam isro power bot çoklu char açıp kasmayı destekleyecekti 10 chara kadar.o ne oldu.açılan chara göre kredi yiyecekti falan.loader a gerek kalmadan yani anlatabildim mi bilemiyorum?

- Resim Silinmiş.

Acıklama gelicek umarım JW seni bekliyorum

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Yukarı Alt