Modlar bi bakalm su linklere hemen indireyim Wink

Edit: sry botun kendi sitesindenmiş :lol: keylogger olmaz herhalde

hişştttt _ErKo_ kardeş hatırlıyonmu bilmem ama benim açtığım bir konuya şöle hatırlatayım bot saçmalıkları 2 galiba demiştinya daha 1.70b varken sen şöle demiştin bilader sen geride kalmışsın 1.70c çıktı eskid şimdi 1.70d var diye botta ahanda buda sana kapak olsun 1.70c çıktı ama 1.70d çıkmadan 1.71 çıktı naber öle paso mesaj yazmakla öğretiyorum bölümüne geçmişin ama birazda bildiğin konularda uğraş not: bu kalbini kırmak için değildi sadece hatanı anla bilip bilmdedğinin konulardada nasrettin hoca gibi böbürlenme ok mu canım saygılarımla
viewtopic.php?f=14&t=15467 belki ne yazdığını görmek istersin

486dx4 demiş ki:
hişştttt _ErKo_ kardeş hatırlıyonmu bilmem ama benim açtığım bir konuya şöle hatırlatayım bot saçmalıkları 2 galiba demiştinya daha 1.70b varken sen şöle demiştin bilader sen geride kalmışsın 1.70c çıktı eskid şimdi 1.70d var diye botta ahanda buda sana kapak olsun 1.70c çıktı ama 1.70d çıkmadan 1.71 çıktı naber öle paso mesaj yazmakla öğretiyorum bölümüne geçmişin ama birazda bildiğin konularda uğraş not: bu kalbini kırmak için değildi sadece hatanı anla bilip bilmdedğinin konulardada nasrettin hoca gibi böbürlenme ok mu canım saygılarımla
senin sacma dolu mesajini dikkate almayacagim
sadece sunu soyleyim 1.70d cikali en az 2 - 3 hafta oldu
ve 1.71 versiyonu 2 gun once cikti. sen 1.70b versiyonundan bahsettiginde c ve d cikali haftalar olmustu.

hic birsey bilmiyorsan mesaj tarihlerini kontrol et.ve 1.71 ciktigi andada yine yazdim foruma.
burda ne ögretiyorum nede cok biliyorum gibi birsey yapmiyorum.elimden geldigi kadar paylasim yapmaya calisiyorum.
bu canim cicim ayaklarinida birak.

_ErKo_ demiş ki:
486dx4 demiş ki:
senin sacma dolu mesajini dikkate almayacagim
sadece sunu soyleyim 1.70d cikali en az 2 - 3 hafta oldu
ve 1.71 versiyonu 2 gun once cikti. sen 1.70b versiyonundan bahsettiginde c ve d cikali haftalar olmustu.

hic birsey bilmiyorsan mesaj tarihlerini kontrol et.ve 1.71 ciktigi andada yine yazdim foruma.
burda ne ögretiyorum nede cok biliyorum gibi birsey yapmiyorum.elimden geldigi kadar paylasim yapmaya calisiyorum.
bu canim cicim ayaklarinida birak.
1,69 la karıştırdın herhalde öyle bir sürüm çıkmadı. konuşma yapıldığında sadece 1,70 b mevcuttu.Botsmall orjinal sitesi hariç bir yerde gördüysen onu bilemem. adam sallamıştır.

hatanı kabul et _ErKo_ asıl sen saçmalama karıştııyorsun sen bak güzel kardeşim eğer bot sürümleriyle ilgili bilgin yoksa lütfen http://www.bot369.com/English.htm ve http://www.botsmall.com adrsinden takib edebilirsin 1.70d asla çıkmadı d de kaldı ki bu sitelere gir görürsün mesaj atarken 170d de neymiş attın tutturamadın hatanı kabul et ve unutma bot369.com asıl bot sitesi yani bot369 genel merkez botsmall sa tali bayileri BENİM MESAJIM SAÇMA DEĞİL SADECE SENİN YAPTIĞIN SAÇMALIK hatanı kabul et bide haklıymış gibi böbürlenme

486dx4 demiş ki:
hatanı kabul et _ErKo_ asıl sen saçmalama karıştııyorsun sen bak güzel kardeşim eğer bot sürümleriyle ilgili bilgin yoksa lütfen http://www.bot369.com/English.htm ve http://www.botsmall.com adrsinden takib edebilirsin 1.70d asla çıkmadı d de kaldı ki bu sitelere gir görürsün mesaj atarken 170d de neymiş attın tutturamadın hatanı kabul et ve unutma bot369.com asıl bot sitesi yani bot369 genel merkez botsmall sa tali bayileri BENİM MESAJIM SAÇMA DEĞİL SADECE SENİN YAPTIĞIN SAÇMALIK hatanı kabul et bide haklıymış gibi böbürlenme
seninle artik daha fazla ugrasmicam, bukadar cevabi bile seni dikkate alip bosuna yazdim

botsmal.com a aylar öncesinden uyeyim bot369.com u da her zaman takip ediyorum ve yeni surum ciktigindan itibaren eger kimse siteye koymamissa ben linki koyuyorum.Umarim admin veya mod lar bu konuyu kilitlerler.cor cocuklarla ugrasamicam.

bla bla bla
la sen hakketen sıyırmısın bott smala üye olmakla herşeyi bilmek aynı şey değil ben çoluk çocuk değlim 27 yaşında evli ve 1 çocuk babasıyım şimdi aprtallığı bırak 1.70d diye bir bot sürümü çıkmadı istersen admine sor mod a sor global moda sor vip membere sor istersen botu yazan şu ufak tefek korelilere sor öle bi sürüm çıkmadı ya aptallığı bırak geri adım at ve hatanı kabul et öle böbürlenerek mesajda atma git kime şikayet ediyosan et 1.70d çıkmadı gerzekliği bırak sen kime çoluk çocuk diyon asabımı bozma benim

zu ha ha ha

cocuk oldugun her halinden belli neymis 27 yasindaymista cocuguda varmis oy oy oy ölürüm ben :lolmuch: ula senin o hakaretlerinden belli ne oldugun..sen geri zekali olmasan sen aptal olmasan bu hakaretleri bu sitede yazmazsin zaten..27 yasa gelmekle 1 cocuk sahibi olmakla adam olunuyorsa..ozaman ben senden dahada adamim, nasil olsa 29 yasindayim ve 2 cocugum var, öyle dimi bebe extraokk

Yukarı Alt