botu ve clienti indirdim. clienti silkroada attım. ele çift tıkladım ve yerini seçtim clientin. alttaki ele sağ tıklıyıp start game diyorum öyle kalıyor. yardım edin lütfen giremiyorum.

tugayakpinar78 demiş ki:
botu ve clienti indirdim. clienti silkroada attım. ele çift tıkladım ve yerini seçtim clientin. alttaki ele sağ tıklıyıp start game diyorum öyle kalıyor. yardım edin lütfen giremiyorum.
Başlığı küçült lütfen.
Client ya da bot version'u yanlış.

ben clienti ve botu bot369 sitesinden indirdim. bot 1.96 client 1.65. silkroad updateli ve virüs programım KASPERSKY. virüs programını kapattım güvenlik duvarında gösterdim. ama olmadı nedense

öyle olmassa yapacağın tek şey botu aç sonra normal silkroad tan gir olmassa tekrar dene
kaspersky da olduğunda srobot exe risk ware felan diyo ozaman çalıştığını anlıyosun ama öbürlerinde war mı öyle bişi bilmiyorm ben öyle yapıyorum şahsen :)

Rumata Loader var forumda aratırsan bulursun.Onu indir.Botu Aç ama start deme Açtığın zaman Sol tarafta Isrobot Complatible mı o tarz birşey olması lazım.Ona tıkla ve Launch de bide dene bunu belki işe yarar.

Server
Aspendos
Takımı
Galatasaray
INSENSITIVE demiş ki:
görev yöneticisinden baktınmı hiç sro_client açılmışmı diye?
Aynı sorun bendede var görev yöneticisine baktım açılmamış.

Yukarı Alt