ISRO bot yeni client 2-4 saat arasında çıkıcak lütfen başka konu açmayın, yoksa tuş kilidi olur

BOSPHORUS demiş ki:
ISRO bot yeni client 2-4 saat arasında çıkıcak lütfen başka konu açmayın, yoksa tuş kilidi olur
Gerekli Bilgiler Updateden Sonra Hep Böyle Açılsa Güzel Olur

1.116 Geleli 15dk Olmadı Forumda 7 Ayrı Konu Açıldı Confused

allahım ya ne 2 saati client geldi ve bunu bildireyim die konu açıp link veerdim kilitledi konumu

al iste ben bu lişnki vermıstım ve ilk bot konusunu da ben açmıstım buna ragmen sen benim konumu kilitledin ben ona bozuldum nese olan oldu artık

diablo000 demiş ki:
al iste ben bu lişnki vermıstım ve ilk bot konusunu da ben açmıstım buna ragmen sen benim konumu kilitledin ben ona bozuldum nese olan oldu artık
Sorun Sen Değilsin Herkes Kendi Başlık Açtığı İçin Modlar Tek Başlık Açıyor Ve Burdan Yayinlaniyor

Dön Siteye Bak 1.116 Çıktı Die 5 Konu Açıldı Hemen

Maksat Kirliliği Önlemek Wink

seningibi bu lınk vermek için 7 kişi topıc açtı Evil or Very Mad
diablo000 demiş ki:

şimdi 1.115 cıktı ya ben konu actım daha 1 tane bıle konu acılmamıstı lınkı koydum update geldi ve sonra sureklı bot369daydım ben bu zaman aralıgında bı baktım 1.116 gelmıs yıne sıteye baktım kımse yazmamıs ve ben kendı 1.115 olan clıentı guncellestırdım ve 1.16 yazdım ama sen 1.116 nın cıkmıs olmasına ragmen bana cıkınca yazarsın benım konum altına dedın ve kılıtledın zaten cıkmıstı ki

ya bu clienti nasıl uygulıycaz bilen varsa acelel pm pls
popcorn extrabeer Question Arrow :lolmuch: :lolmuch: Mad Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad detective extrabeer Wink Exclamation Rolling Eyes Rolling Eyes :lolmuch: :lol: Sad

forumda ararsan bulursun armut piş azıma düş olayı yok bu seferlik senin yerine ben konuyu buldum bir dahakine mesajını silerim,öpüldün
http://www.extraloob.com/forums/viewtopic.php?f=14&t=12391
mackharon demiş ki:
ya bu clienti nasıl uygulıycaz bilen varsa acelel pm pls
popcorn extrabeer Question Arrow :lolmuch: :lolmuch: Mad Embarassed Crying or Very sad Crying or Very sad detective extrabeer Wink Exclamation Rolling Eyes Rolling Eyes :lolmuch: :lol: Sad

Yukarı Alt