Arkadaşlar iSro bot Clientless almak istiyorum ama aklımda bikaç soru var.
1)Silk alındığı halde Ban riski çok mu yüksek ?
2)www.rahatoyna.com dan almak istiyorum 61 YTL ye satıyorlar. Ama bu fiyat hakkında bilgi vermemişler. Bu 61 YTL ye aylık mı alıyoruz sınırsız mı ?
3)Kullanışlı mı ?
4)Sık sorun çıkarır mı ?

Şimdiden teşekkür ederim.(Konu İSro bot olduğu için yerinin burası olduğunu düşündüm eğer yanlışsam kusura bakmayın :muck: )

1.Silk Alsanda BAnlanma Riskin %70
2.61 Ytl Aylık Degil Haftalık
3.Kullanışlı Ama Çince Bilirsen yoksa kullanamazsın
4.Çıkartır Niye Dersen Gideri Fazla Vede Clientless VErdigin Paraya Yetmez Ancak Şöle Deyer 1 lwl charlar açıp gold kasmana yardımcı olur 100 adet chara kadar destekliyor

OsmanGelincik demiş ki:
1.Silk Alsanda BAnlanma Riskin %70
2.61 Ytl Aylık Degil Haftalık
3.Kullanışlı Ama Çince Bilirsen yoksa kullanamazsın
4.Çıkartır Niye Dersen Gideri Fazla Vede Clientless VErdigin Paraya Yetmez Ancak Şöle Deyer 1 lwl charlar açıp gold kasmana yardımcı olur 100 adet chara kadar destekliyor
Haftalık 61 Mi ?? Yuh desem ayıp olur mu ? 8O

Benimde Aklıma Takılan Soru Silk Alıncada Banlanma Oluyormu Yada Baya Bi Oyuna Girmeyince Banlaniyormu ?

Prada

RoOfi3s demiş ki:
Benimde Aklıma Takılan Soru Silk Alıncada Banlanma Oluyormu Yada Baya Bi Oyuna Girmeyince Banlaniyormu ?
hiç silk almadıysan ve bayaa uzun süre oyuna girmediysen banlanmalar oluyor.. Örnek yazın 5 charım sırf bu yuzden banlandı.. Düzenli silk aldığın sürecede banlanma riskin çok çok düşer.. Banlanmaz diyemiyorum çünkü geçtiğimiz aylarda silk alıpta banlanan kişilerin olduğunuda gördük.. Ama düşük bi ihtimal

Yukarı Alt