Merhaba arkadaslar. Oncelikle simdiden yazacaginiz yorumlar icin tesekkurler.

Sbot uzerinden tek bir ip ile 2 den fazla char acabiliyorum fakat 2 den fazla chari denettirdigimde IP Ban yiyorum. Proxy satin alip sbotu ayarladigimda 2 den fazla char deneyebiliyorum ama bu defada oyuna girdiginde direk atiyor. Istegim cok fazla char sokabilmek ama takildim kaldim ve internette fazla bilgi yok. Bilhilerinizi ve deneyimlerinizi paylasirsaniz minnettar olurum. Tesekkurler.

Server
Feronia
Takımı
Fenerbahce
Öncelikle merhaba foruma hoş geldin.
Şu anda ISRO'da aynı anda ikiden fazla çar denetemezsin. Aynı anda 3. çarı denettiğin anda ip ban yersin ve modeme res atman gerekir. Sbot'ta aynı anda kaç tane çar girsin diye ayarlayabiliyorsun, onu 2 yap.
Çok fazla çarın varsa bu çok problem yaratacağından dolayı her 2 çar için 1 proxy alman gerekiyor, böylece problem yaşanmaz.

Tesekkurker yorumunuz icin. Proxy satin aldim ve proxy ile 2 den fazla denetebiliyorum ama 2den fazla char oyuna girdiginde direk atiyor.

Tesekkurker yorumunuz icin. Proxy satin aldim ve proxy ile 2 den fazla denetebiliyorum ama 2den fazla char oyuna girdiginde direk atiyor.
Ben 1 adet ana karakter ve 8 adet (1 party) bot çarını sbot ile yönetiyorum. Ana karaktere normal internet ipsi ile giriş yapıyorum. Diğer 8 çar için 4 proxy kullanıyorum. Önemli nokta şu "Limit all bot instances to max ( ) concurrent game logins." yazan yere proxy yokken tik koyup 2 yazıyordum. Artık tik koymuyorum ve 0 yazıyorum. Bunu tüm sbotlarda yapıyorum. Böylece 9 çar aynı anda giriş yapabiliyorum.Çarlar vipsiz olduğu için bazen oyuna giriş yaparken oyundan atıyor.Ona yapacak bi şey yok.

Sorunu size şöyle izah ediyim. Proxy sock 5 ile giriş yapıyorum Ip Port ıd Pw yazıyorum oyuna giriş yap diyorum proxyi kabul ediyor fakat oyuna girdikten sonra cod yazma yeri yani 2.pw yi yazdığımda direk olarak oyundan atıyor ve Sbotta şöyle bir hata alıyorum. Unknow error at login server (22)!

Yukarı Alt