arkadaşlar ben oyuna girdiimde returne bassam, pt olsam ya da ferryden falan karşıya geçsem yane ne zaman ışınnlansam oyundan atıyor; grafik kartındandır diye onun da son güncellemesini indrdim system özellri:512 ram,256 ekran kartı, P4, 2.6 ghz işlemci
system özellikleri mi yetmiyor acaba ya da başka çözümü var mı???

kks

rank8
aynen ya millet yardim lutfen Sad pc ozellikleri de ayni ya traderlik yapamiorum return basamiorum

bence herkezde
dün guildimde herkez ışınlarnıyo tık dc
sonra giriyo hay ben böle sronun taaaaaa....................... koyim diyo :mrgreen:

peki oyundan attıktan snr sana herhanqi bir hata weriyormu mesela her zmn karsılastııqmız ??? işaretlerinden fln?

gokay147 demiş ki:
arkadaşlar ben oyuna girdiimde returne bassam, pt olsam ya da ferryden falan karşıya geçsem yane ne zaman ışınnlansam oyundan atıyor; grafik kartındandır diye onun da son güncellemesini indrdim system özellri:512 ram,256 ekran kartı, P4, 2.6 ghz işlemci
system özellikleri mi yetmiyor acaba ya da başka çözümü var mı???

senin bilg. yine iyi benimki 1.8p4 512 ram 128 ekran kartı bide ramlarım SD cok cektiroyolar bana! :lolmuch:

DnA

rank8
aynı şekilde bendede oluyordu return davası o geçti..
şimdi botla girince..Disconnect yapmadan oyundan çıkıyor kendi kendine Evil or Very Mad
Sinirlerim felaket bozuluyor.. bot 20-30 dk kasıyor tak oyundan çıkıyor
çözümü war mı? Question

OwN3D demiş ki:
peki oyundan attıktan snr sana herhanqi bir hata weriyormu mesela her zmn karsılastııqmız ??? işaretlerinden fln?

ewt aynen bu hata çıkıo sinir oluyom neden ki acaba sistem yetmezliği mi ???

Aynı sorun bende de var. Bu sorun eskiden de oldu ama SRO' nun grafik ayarlarını default yaptığımda düzeldi. Şimdi default yapıyorum ekranı 1280x1024' e ç.ekiyor alttaki bar gözükmüyor vs.Ayıca eskiden görüntü kaletisini low' da bırakıyordu şimdi medium' da bırakıyor. ekran karımı da güncellememe rağmen sorun çözülmedi. Sanırım bu sorun orta nesil ve eski nesil sistemlerde çok oluyor.
Kısmende olsa bu sorundan kurtulmak için; bota bırakacağınız zaman, Tbot' un barından "Hide Game" seçeneğine tıklarsanız return çektiğinde bir takılma olmaz.

pc ile alakalı sro ile değil bende hata vermiyodu . arkadaşta veriyodu benim sroyu ona verdim usb ile onu oyundan atmaya devam etti sorun pc de oyunda kabahat bulmayın =)

Yukarı Alt