Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Server : Iris

Nick : YeSiL_

LeveL : 99

Sp miktarı : 1.328

Gold miktarı : 10m

Çhar 99 lvl dir.Skill resimleri aşagıda gösterildigi gibidir.. Dresslerin resimleri aşağıda vardır. 97Lv ayı vardır. Çharın itemlerine rev6.com dan bakabilirsiniz itemler full blue dur.Charı Ecsro Vip de 100 Lw Full Farm Full int Heuksal Charla Takas Edecegim. Kim Daha iyi Teklif Yaparsa onunla Takas Edecegim.Aracılıkla Asla Takas Etmem Şimdiden Söyleyeyim Tşkler. irtibat iç[email protected]

kendisi dolandırıcıdır bana boş account verdi kimse yemesin :wink1: allahtan ilk bilgileri ben aldım :wink1:

dolandırıcı sensin. aldın charı msn engelledin. allahdan email verficden aldım charı.

eyw. Görüyorsun kardeş böyle adamlar yüzünden charı ne satmak istiyom ne takaslık. Adama Güvendik charı verdik yapdıgı ise bak bide gelmis dolandırıcıdır diyor bu zamana kadar kimin en ufak bir eşyasını çaldım. Çaldıysam çıksın sölesin daha girmicem.

Artık takas etmekden Vazgeçdim Bidaha daha kandırılmak istemiyorum. Eğer Edecek varsa ilk o verirse veririm charı Yoksa Asla daha yapmam.

kardeş nasıl boş charı veriyon sonra kurtardım dion :S senin kadar adi değilim ben
eğer düzügn char verseydin hiç bişi olamzdı

interpol luffy iftira atma üzerime bide yalan söyledigin her halinden belli interpol de senin üyelik millete beni scammer etmek için yeni açmışsın tarihinden belli oluyor interpol üyeligi 2010 da alınmış yani yeni. Charı Almak istedin alamadın şimdi zoruna gitmesin. bidahada yorum yazma scammer luffy.

onun için uğraşıp hesapmı açıcam ben değmezsin bile her türlü msn kayıtını koyarım ama buraya :wink1:

EviLLawYeR demiş ki:
interpol luffy iftira atma üzerime bide yalan söyledigin her halinden belli interpol de senin üyelik millete beni scammer etmek için yeni açmışsın tarihinden belli oluyor interpol üyeligi 2010 da alınmış yani yeni. Charı Almak istedin alamadın şimdi zoruna gitmesin. bidahada yorum yazma scammer luffy.
gerçek üyeliğimin Adı Ajan05 ECSRO Vip serverinden SeRSeRiNuk3 nin sahibiyim üyeliğim banlandı neden biliyormusun forumdan kendini bilmezin biri kız arkadaşıma laf edince benim cevabını çok sert bir şekilde vermemden dolayı istersen kaşınma arkadaşım SENİN HIRSIZ OLDUĞUNU HERKES BİLİYO EĞER HALA İNANMIYORSAN OKAN ABİDEN İP ADRESİNİ KARŞILAŞDI LUFFY İLE

EviLLawYeR, Luffy adlı kişi diyorki ''takas yaptık boş acc verdi ama allahtan ilk o vermişti bilgileri''..Sende diyorsunki allahtan mail koruması vardıda aldım charı geri..Burada birşeyler var sanırım?Burada sayıp dökmekle olmuyor,kendinlede çelişiyorsun.Eğer kanıtın varsa ortaya koy yoksa lütfen konuyu boş yere uplamayalım :roll:

evet verdiği charda boştu mail korumasıda vardı ama zaten geri alamadı yalan söylüyo zaten eğer hala inanmakta zorluk çeken varsa her türlü msn kayıtını koyabilirim... bi char yüzünden kendimi rezil etmem herhalde.

TheRage Kardeş Daha ben charı takas yapmıyorum konuyu kilitleye bilirsin ama bunuda bilinki. ben 1 yıl önce burda deildim. hırsızlık kime yapdım ne zaman yapdım interpol da diyor hırsız.Ne diyeyim iftiracı adamlar.

Sanane ? Aracılıkla yapmak istemiyom. Eğer 1 account için char çalacak olsam. gidip alırım 1 üyelik zormu iş? Buraya Konu açıp resimleri koymaya değmez. Sizin Gibiler Böle Çok.Kendiniz Char Çalıp Millete iftira Atarsınız ne diyeyim hadi by.

Kandırabileceğini sandığın başka kişiler bul burda kimse yemez senin numaralarını :wink1:

EviLLawYeR demiş ki:
isterseniz ev adresimi vereyim eldende takas yapabilirim.
SaLLama Lan hırsız adam.1 yıldır yokmuş kimi kandırıyorsun??? her char satış ilanında takas yapabiliriz diyorsun

Durum
Daha fazla cevap için açık değil.
Yukarı Alt