A

Anonymous

Guest

Arkadaşlar kendi arşivimden yaklaşık 400 tane ücretli olan programı sizlerin hizmetine sunuyorum
Nevşehirde cepshop sahibiyim ve iphone4 unlock hariç tüm iphone modellerine jaibreak, oyun, rogram, navigasyon gibi tüm uygulamalarını yüklemekteyim bu işlem bir çok yerde 50 TL ve üzeri bir üzretle yapılıyor ama ben extraloob kullanıcılarına bir indirim yaparak bu işlemi sadece 20 TL ye yapacağım

yapılan işlemler

1: Unlock (iphone 4 hariç)
2: Jailbreak( tüm iphone Modelleri için)
3: Ücretli oyun yükleme (Tüm iphone modelleri için i tuneste ücretli olan bir cok oyun)
4: program yükleme (Tüm İphone Modelleri için ituneste ücretli olan navigasyon uygulama vb programlar)

A

Anonymous

Guest
git bir sor bakalım bu işlemlerin tamamını sana kaça yapacaklar

Ben bu türden işlere para vermiyorum çünkü dedim 'basit' nette biraz araştırma yaparak herkes yapabilir bunu takılacakları yer telefonu DFU moda alma olucak onuda videolu olarak anlatırım.akşama doğru videolu bi rehber hazırlarım :)

A

Anonymous

Guest
SirCaponeN0b demiş ki:
Ben bu türden işlere para vermiyorum çünkü dedim 'basit' nette biraz araştırma yaparak herkes yapabilir bunu takılacakları yer telefonu DFU moda alma olucak onuda videolu olarak anlatırım.akşama doğru videolu bi rehber hazırlarım :)
arkadaşım sadece JB veya unlock değil app storede ücretli olan oyunlar programlar var örnek veriyim

Dungeon Hunter full versiyon hd 7$ sadece bu en düşüğü 1$ ben 400 tane uygulamadan bahsediyorum

Yukarı Alt