1. Reklam


  1. joysro
   anafor
   anafor
   viki
   darkroad
   bosalan

iPhone 2.2.1 güncellemesi yayınlandı!


 1. Chorus

  Chorus Admin

  Kayıt:
  6 Şubat 2007
  Mesajlar:
  333.463
  Beğenilen Mesajlar:
  365
  Ödül Puanları:
  83
  Şehir:
  Taksim/IST.

  iPhone 2.2.1 güncellemesi yayınlandı!

  Apple iPhone, iPhone 3G ve iPod Touch kullanıcıları iTunes üzerinden 2.2.1 sürüm numaralı yazılımı elde edebilirler.


  [​IMG]

  Apple, Kasım ayında IBM’den transfer ederken problemle karşılaştığı Mark Papermaster’ın şirkete gelmesinin önündeki engelin kalktığını açıkladığı gün, iPhone ve iPod Touch yazılımlarının yeni sürümünü kullanıma sundu.

  iPhone ve iPod Touch kullanıcılarının uzun zamandan beri beklediği “kopyala yapıştır” fonksiyonuna sahip olmayan yeni sürümde, yenilikler yerine hata gidermelerinin olduğu kaydedildi.

  Yeni sürümde cihazların İnternet tarayıcısı Safari’de ortaya çıkan hatalarla birlikte Mail yazılımından kaydedilen görüntü dosyalarının gösterilmesinde ortaya çıkabilen hataların giderildiği, ve işletim sisteminin kararlılığının arttırıldığı belirtiliyor.

  Apple’dan yapılan başka bir açıklamada ise, geçtiğimiz Kasım ayında IBM’in mikroişlemci teknolojisi geliştirme bölümünde başkan vekili olarak çalışan Mark Papermaster’ın firmaya transfer edilmesi sırasında ortaya çıkan yasal problemlerin de aşıldığı belirtildi. Papermaster, Apple’daki görevinde Apple iPod ve iPhone donanım mühendisleri ekiplerinin başında yer alacak ve firmanın donanım mühendisliği biriminin başkan yardımcılığını yürütecek.
   
 2. inthedusk

  inthedusk rank8

  Kayıt:
  28 Haziran 2009
  Mesajlar:
  18
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0

  Saolasın
   
 3. Unreminical

  Unreminical rank8

  Kayıt:
  21 Mayıs 2008
  Mesajlar:
  251
  Beğenilen Mesajlar:
  0
  Ödül Puanları:
  0
  Meslek:
  Öğrenciyim.
  Şehir:
  suzuz.

  Şu anda 3.0 kullanımda. Ve çok rahat, stabil. Ben onu kullanıyorum. Kopyala yapıştır falanda var. Bilgisayar kullanmıyorum bazen :P Wi-Fi ile bağlanıp, saatlerce internette takılıp oyun oynuyorum :D