Kayıt
7 Mart 2008
Mesajlar
4.494
Beğeniler
0
Şehir
Zonguldak/Düzce
Dikkat ; Bazı yerlere giriş engelli.Bazı yerlerde Türk IP leri Banlanmış ve Giremiyormusunuz.Bu Programla Artık Girebiliceksiniz.-Peki Bu İşlemi Nasıl Yapacağız.Resimli Şekilde Anlatayım.-Öncelikle Aşağıdaki Ip Gizleme Programını Yüklüyoruz.Download
Download;
Alternatif Link 1 ;
Download
Virüs Total Sonuçları ; Tıklayınız.Rar Pas ;
Kod:
www.extraloob.com


Programı Rar dan çıkarıyoruz ve açıyoruz.- Resim Silinmiş.Açtığınızda Bu şekilde Olacak.Bu sayede Ip niz Görünmez Olacak.Aşağı İndiriyoruz.Kendisi Gizlenecektir.Bizde İstediğimizi Yapabiliriz Artık.Fakat Net Hızı Biraz Düşüyor Haliyle...


Saygılarımızla ;

 
Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı:
Kayıt
23 Ocak 2010
Mesajlar
1.037
Beğeniler
1
Şehir
Gönüllerde...
zaten biyerden banlandıysan banını kaldırıp yeniden girip yüzsüzlük yapmana gerenk yok ama başka şeyler için kullanıla bilir mesela proxy switcher programını tanıtmayı dusunuyorum internet dosyalarını daha hızlı inirmeyi saglıyor :)
 
Kayıt
15 Haziran 2009
Mesajlar
741
Beğeniler
0
Şehir
Orda Şurda Burda
Beyler bu yöntem ip gizlemez.
Bu program sadece başka bir sunucu üzerinden sitelere girmenizi sağlar.
Örneğin ; http://www.ktunnel.com gibi proxy adresinden girmekle bu programı kullanarak girmek arasında hiç bir fark yok.
Bu programla veya proxyi sitesiyle girdiğiniz sayfalar proxy sitesinin kendi veri tabanına kaydolur. Böyle yaparkende sakın internetten alışveriş yapmayın çünkü kredi kartı vs. bilgileriniz proxy kullandığınız yerin veri tabanına kaydolur sonra mağdur kalırsınız.

Ayrıca her ne kadar ip gizlenir desenizde bağlantınızda MAC adresi vs. şey değişmediği için normal girişle bir farkı yok.
Bu yöntem sadece yasaklı sitelere girmek için şaşırtmadır.
Bilgisayar müh. olan varsa ne demek istediğimi anlar :)
 
Yukarı Alt