Harika progmuş :buddha: ama çok tıklanan site yazmak saçma çünkü bizim referansımızla gitmediği için işe yaramaz
0.0430€ kazandım daha 1.5 dk olmadı herhalde :D 24 saat pc başındayım ben. Ve bir noktaya daha deyinicem bunu sitenize hit sağlamak amacıylada kullanabilirsiniz :D organik değil ama yinede iyidir :D

Mopneet

Siyahay demiş ki:
Öncelikle Bot İçin Çok Teşekkürler Uzun Zamandır Arıyordum Bazıları Para ile Satıyor Emeğe Saygı :beer:

Baglantı Oluştur Kısmında En Fazla 1 Tane Oluşturabiliorum 2ciyi oluşturmaya çalıştıgımda En az bir bağlantı giriniz! Cevirdigimde Boyle bişey cıkıyor Yardımcı Olursan Sevinirim :kalp:
Sitedeki link çevirme kısmından mı bahsediyorsun?

Canova

Güzel bot ama bir süre sonra duruyor sanki ya da yavaşlıyor. Birkaç dk hızlı hızlı yükseldi para, şimdi yavaşladı :D
Ps: Hatta durdu :P

Paypal hesabımı kabul etmiyor :) Üye bile olamadım yani daha :)

Mopneet

100-150 ziyaretçiden sonra bir yavaşlama olduğunu hissediyorsanız eğer, bottan ve siteden linkleri kaldırın. Linkleri tekrar çevirip, bota tekrar ekleyin.
Siteden linkleri kaldırmak için; http://www.lienscash.com/membre-gestion
Yukarıdaki linke tıklayın, ardından linkleri göreceksiniz ve yanlarındaki çarpıların ne işe yaradığını tahmin edeceksiniz. :D
Bottan linkleri kaldırmak içinse aşağıdaki resimde en sağda bulunan butona tıklayıp evet diyin.

Canova

Mopneet demiş ki:
100-150 ziyaretçiden sonra bir yavaşlama olduğunu hissediyorsanız eğer, bottan ve siteden linkleri kaldırın. Linkleri tekrar çevirip, bota tekrar ekleyin.
Siteden linkleri kaldırmak için; http://www.lienscash.com/membre-gestion
Yukarıdaki linke tıklayın, ardından linkleri göreceksiniz ve yanlarındaki çarpıların ne işe yaradığını tahmin edeceksiniz. :D
Bottan linkleri kaldırmak içinse aşağıdaki resimde en sağda bulunan butona tıklayıp evet diyin.
Bende daha 40-50 ziyaretçide yavaşlama oluyor :D

Üye olamadım, bu nedir ;

Un membre possède déjà certaine(s) information(s) que vous avez entré(s) !

Mopneet

Nerden bilsin yahu adam? Google Translate bu kadar çeviriyor. :D

beyler size paypal ile ilgili bir soru sorsam ;

şimdi paypal hesabı açıp kredi kartını onaylatmadan herhangi bi siteden birşey alabilirmiyim ? yada onay yapmadan bu şekilde para kazanılabilir mi ?

Le payout de 5€ n'est pas encore atteint.

5€'da sanırım paypala para aktarılıyor. bu adam 2€ nasıl aktarmış mop?

Mopneet

Rookie demiş ki:

şimdi paypal hesabı açıp kredi kartını onaylatmadan herhangi bi siteden birşey alabilirmiyim ? yada onay yapmadan bu şekilde para kazanılabilir mi ?
Yanlış bilmiyorsam parayı paypal hesabına aktarabilirsin ancak sadece Türkiye içinde kullanabilirsin.
Minotoche demiş ki:

Bildiğim kadarıyla ilk aktarımdan sonra diğer aktarımlar ya 2€ limitten başlıyor ya da limit olmuyor, 0,5€ bile aktarabiliyorsun. ^^

Mopneet demiş ki:
Rookie demiş ki:

Yanlış bilmiyorsam parayı paypal hesabına aktarabilirsin ancak sadece Türkiye içinde kullanabilirsin.
Minotoche demiş ki:

Bildiğim kadarıyla ilk aktarımdan sonra diğer aktarımlar ya 2€ limitten başlıyor ya da limit olmuyor, 0,5€ bile aktarabiliyorsun. ^^
yani şimdi bu sistemi yapıp paypal hesabıma parayı alsam, sonrada hesaptaki parayla droad'da silk alamaz mıyım :D

Mopneet

@Rookie
Eğer paypal hesabın onaylı, yani kredi kartı ekli değilse, malesef. Ancak kredi kartı ekli olduğu zaman dahi önce parayı kredi kartına aktarman, ardından alışveriş yapman gerkeiyor çünkü paypal, bakiyendeki parayı yurt dışında kullanmana izin vermiyor. Neden diye sorma, bilmiyorum. :D

Yukarı Alt