Pro

rank8
DogukaaN demiş ki:
Aynen öyle aslında bence çok güzel bi proje aileysek aile olduğumuzu gösterir bence bu dayanışma yardımlaşma anlatabildim mi
300bin kisi uye siteye her gun birinin olsa sana sira 20 yila gelir heralde :lol: :lol:

ProMaster demiş ki:
DogukaaN demiş ki:
Aynen öyle aslında bence çok güzel bi proje aileysek aile olduğumuzu gösterir bence bu dayanışma yardımlaşma anlatabildim mi
300bin kisi uye siteye her gun birinin olsa sana sira 20 yila gelir heralde :lol: :lol:
gidip okan abiye alacak değiliz benim ihtiyacım var mesela 5 senedir oynuyorum 1 silk bile almadım ayrıca mesaj sayısı belli bi düzeyin üstünde seviyeli insanlar aday olur falan eee kemalist abi ne düşünüyorsun

Pro

rank8
DogukaaN demiş ki:
ProMaster demiş ki:
DogukaaN demiş ki:
gidip okan abiye alacak değiliz benim ihtiyacım var mesela 5 senedir oynuyorum 1 silk bile almadım ayrıca mesaj sayısı belli bi düzeyin üstünde seviyeli insanlar aday olur falan eee kemalist abi ne düşünüyorsun
300 bın icinde Paraya ihtiyaci olan cok insanlar var Emin ki biz buna emin olamayiz, Bu dediginin olmasi zor Hatta imkansiz bence.

ProMaster demiş ki:
300 bın icinde Paraya ihtiyaci olan cok insanlar var Emin ki biz buna emin olamayiz, Bu dediginin olmasi zor Hatta imkansiz bence.
çok sığ düşünüyorsun illa parası olmayanlara almak zorunda değiliz bi hafta içinde en iyi paylaşım yapana alabiliriz birazcık düşünmeye davet ediyorum sizi yettiği kadar tabii

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
gereksiz bir öneri , güzel bir şekilde paylaşım yapıp sabit topic yaptırıp iyi download sayıları yakalayabilirsiniz.

Deneyeceğim fakat benimde sorum var paypaldan kredi kartın olmadan para alıp-yatıramıyorsun diye biliyorum benimde kredi kartım yok.Nasıl hallederiz?

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
plxr11 demiş ki:
Deneyeceğim fakat benimde sorum var paypaldan kredi kartın olmadan para alıp-yatıramıyorsun diye biliyorum benimde kredi kartım yok.Nasıl hallederiz?
Para alabiliyorsun , lakin hesabına yatırtamazsın haliyle.Paypal hesabındakilerle alışveriş yapman gerekiyor.

bencede öyle altın günü gibi bi şey yapılmalı hatta bi bölüm açılmalı her gün birinin konusu global yapılmalı örnek 1 yılı doldurmuş ve 1000 mesajı geçmiş kişiler açabilecek oraya konu gibi bi düşünün arkadaşın dedigi gibi...

Pro

rank8
Kemalist işini bozmak gibi olacak ama Burda arkadaslara daha yararlı olacağını süşünerek paylaşmak istiyorum Şuan en iyi para veren site uploaded.to Alta gördüğünüz gibi Cok iyi para veriyor dikkat edin Euro olarak verdigi için 2x Tl :headbang: :P

Şu 1.konudaki adult işine girmem.2. konuyudu pek anlayamadım bir iki tane mp3 upload ettim koydum ama halen indiren olmadı başka taktikleri yokmudur

benim fikrim niye saçma ki?adult paylaşım yapıp günahkar biri olacağımıza burada birbirimize yardım ederek iyi insan olsak daha iyi değil mi?

Yukarı Alt