öncelikle netim sürekli kopup kopup duruyor...nedenini anlamış diilim...ancak ikamet ettigim bölgede elektrikler haftada 1 gidiyor...birde akşamları lambaları yaktıgımız zaman hafif sönüyor tekrar yanıyor...biz buna lamba göz kırptı diyoruz...yani elektrigin voltajı düşük geliyor...acaba bunun modeme bir zararı olabilir mi...bunu sormak istedim...yardımlar için şimdiden tesekkürler... Wink

Server
Flora
Takımı
Galatasaray
netin gidip gelmesi elektrik tesisatı ile ilgili olacağını sanmam ama çok istiyorsan başka birisinin modemi ile bağlan ve kendi modemini başka bir yere götür ve bağlan test et bakalım sorun varmı.

Voltajin devamli dusmesi modeme zarar verir bunu icin ups alirsan osrunu cozersin kucuk bir uspyi modeme takarsan voltaj degisimlerinden etkilenmez ve guvenli br sekilde kullanirsin benim tahminim elektrik kesintisinden dolayi cunku ben 4 adet modemi yakmistim elektrik kesintilerinde :)

kesintisiz guc kaynagi demek ups internetten aratirsan fiyatlari falan uygundur bikontrol et istersen

Jigsaw

Aileden
Punsier demiş ki:
Evet benimki beyaz böyle küp şeklinde elektrik kesince de 15-20dk gidiyor valla. Ben monitörü kapıyorum daha az elektrik gitsin diye hemen gelirse uğraşmiyalım. :mrgreen:

Yukarı Alt