Beyler son actıgınız konuyu okudum diyorsunuz Avrupa charlarında pot az basacak bunun için strci olmak gerekmezmi int'ci olursak zaten pot yawaş basıyor zor olmazmı ? Rolling Eyes

boo

rank8
bence tam tersi
yani warriorum o ayri konu ama
str nin amaci caninin fazla olmasi ve dolayisiyla defans girdisi saglanmasi, ama pot basamadiina gore ne kadar can olursa olsun fazla vuran kazanir gibi bisi olusuo
wizardlar sansli bence o bakimdan...canlari cok az ama pot basmaya ihtiyac duymadan karsidakini indirio -.- (yani pot basana kadar savas bitio.... olay o)

öel demem wizard dın 3 sn yelik canı var rogue olursan 14 lw de galiba 3 saniye kitleme cıkıyo kitlmeyi atıp attack yapaınca en fazla 2 kere vuruyosun zaten wizarda stun yiyen bi wizARD nalları dikiyo anlıcagın

boo

rank8
valla bnm 40 lvl two handed warriorum var
daha pek bisi anlayamadm oyundan ama
basta wizard acsaydm keske dediim oluo
ama herkes wizard bnce bi esprisi olmicak ilerde o yuzden
10 kisinde 8 i direk wizard europe ta

boo

rank8
-.- arkadaslar ii kotu char yoktur bence
secimine gore;
bn az vurayim ama cok zor oleym diosan ac bi warrior ( ki two handed swordlar vuruo baya)
bole degisik ozellikelrim olsun yok olayip crossbow kullanayim diyosan rogue
oyunda en kolay ölen olayim ama herkesin canini cok pis acitiyim diyosan wizard
wizarda gore daha az vurayim kotu bi kimlikim olsun :lolmuch: evil bi buyucu ve klas olmak istiosan warlock
millete can basayim diyosan cleric
cok guzel bufflara sahip olmak istiosan bard

bu sekilde secceksin
rogue/warrior str digerleri int iste

hosuna gideni ac

Peki abi senide yordum ama kusura bakma işte ben okadar char degistirdimki artık yalnıs bisey yaparımda basa donerim die korkuyorum ama anladım neyin ne oldugunu oyuzden cok tessekkurler abicim... Rolling Eyes

boo

rank8
bn 40 lvl warrior yaptm ama hala kararsizim =)
cunku daha hangi charin nerde daha iyi oldugu, kimin kime gore daha guclu olcagini bilmiyorum o yuzden tam karar veremedm
bu belli olunca kararimi vermis olucam ve insallah warrior olur bu =)

Yukarı Alt